“Справа Бурлика”: начальника поліції просять перевірити обгрунтованість відкриття кримінального провадження

Депутати Хмельницької облради підтримали узгоджене зверення до начальника обласної поліції, яке опрацювали керівники фракції, стосовно розгляду кримінального провадження у “справі Бурлика”.

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

За це рішення проголосувала більшість обранців у сесійній залі.

Ключовим у зверненні була теза про перевірку обгрунтованості внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань (ч.2 ст. 296 ККУ) за фактом вчинення хуліганських дій групою осіб, серед яких був депутат-“свободівець” Віктор Бурлик. Вони пошкодили обладнання КПП вартістю 43,2 тис. грн, встановлене у приміщенні обласної ради.

Це звернення довзолило перевести пленарне засідання у нормальний робочий режим.

Головний поліціянт Хмельниччини Микола Семенишин запевнив депутатів у всебічному та якісному розгляду резонансної справи.

Більше на цю тему читайте публікації “Будка” губернатора: хроніка одного погрому“, “Ще раз про турнікет, або Диявол криється в деталях“.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 25

 1. Перед законом всі рівні! Скоїв правопорушення – відповідай, а не ховайся за партію. Це до чого ми доживемося якщо правопорушників почнуть звільняти від відповідальності за бажанням партій? Свобода нахабніє і вже не бачить країв. Ганьба і тільки!

 2. Безнаказаність породжує беззаконня!

 3. То цих подій, в якійсь мірі довіряв Свободі. Та після такого “гарного піару” представником цієї політсили своїх “м’язів” кардинально змінив свою позицію. Непокараність породжує беззаконня.

 4. До відповідальності “ушльопка” згідно чинного законодавства…. Якщо не притягнути, тоді в місті почнуть розвиватись хуліганські дії з боку таких же “ушльопків”…. Так почнуть трошити білборди, афіши, вивіски з розкладом руху на зупинках громадського транспорту – і будуть посилатися на те що Вони це зробили по волі народу… та що це млять за дібілізм в нашій державі твориться!!!!!!!!

 5. ушлепка бурлика в президенты))))))))))))))))))))))))))))

  • Понавозили сьогодні дітей, та усяких лайдаків з інших областей, “захищати” башибузука бурлика. влаштували шоу “гуляйгорло”.

 6. коли гопники диктують свою волю депутатам, міліції і всьому місту – це вже не демократія.

 7. НА НАРИ БАЙСТРЮКА БУРЛИКА І ЩОБ ВІН ТАМ ЗДОХ. ТІЛЬКИ ВИРОДКИ МОГЛИ ПОРОДИТИ ТАКЕ БИДЛО.

 8. Цей тип вже давно не в адекваті. Дебил редкий. И вообще надо ввести психологическое обследование перед включением в списки кандидатов.

 9. А голова дійсно як Корнійчукова! Дуже схожа! Таке ж рило!)

 10. Да там по внешнему виду видно-даун!!!

 11. Правильно роблять пацани з Свободи, бо ці бариги при владі вже замість неба бабло тільки бачать

 12. Ади , гляньте скільки ботів зігнав Корнійчук
  Най би його шлях трафив
  А те що турнікет не законний?А те що після того , як було прийняте рішення про його знесення відповідну постанову​ ніхто не виконав?

 13. https://ngp-ua.info/2017/03/31801
  Ось, вам і відповідь чи посадять Бурлика.
  Може скинутися всією громадою, щоб посадили

 14. Треба вигнати симинишина бо всрався перед бурликом і тими недоумками. Демократія це насамперед виконання законів а не анархія. Всякі бурлики, середючки і їм подібні мудаки,яких привезли з тернополя, не повині качати права поліції а є закон іперед ним всі рівні. Давайти вспомним як починалось на донбасі,в словянску. Купка мудаків діктувала права міліції яка тоді теж насрала в штани і сьгодні гинуть наші кращі сини. Ви подивіться на того бурлика, тупориле ую…ще. Треба вибори і щоб тими недоумками з слабободи не смеділо ні в області ні в місті.

  • Ви вірно вказали !!! Саме так все і починалось…через таких паразитивних ДІПІЛІВ

 15. Бурлик молодець, ЯК ЩО РІЗНИМ УЙОБК@М ЯК КОНІЙЧУК ЩАЗОЧЕТЬСЯ РОБИТИ, ЩО ЗАВГОДНО, ХАЙ КРАЩЕ МОЗГИ СОБІ ВСТАВИТЬ.

  • Впаяйте бурлику месяц общественно-полезных работ. Пускай хоть что то полезное сделает. Что это такое. Целая сессия обл. рады колотится через примата. вдуматься только.

 16. симинишен клоун еще тот..бурлик терпила дурная..малахольный

 17. Пора бурлика підвішати за х я. Але в нього його нема. Тоді за чуба

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.