У Кам’янці ГО “Авто Євро Сила” звернулось до місцевих депутатів з проханням підтримати їх вимоги щодо розмитнення європейських авто

26 лютого відбувся збір активістів, учасників місцевого осередку ГО “Авто Євро Сила”, керівником якого є керуючий справами районної ради Шубарський Юрій. Про це повідомляє «Вечірній Кам’янець»

Метою створення осередку є об’єднання громадян навколо питання зниження ціни на розмитнення, дозволу пересування на європейських авто із сплатою річного внеску в казну, в сумі 0.2-0.3 % від вартості авто. Для учасників АТО ГО Авто Євро сила вимагають взагалі звільнення від розмитнення і вільне пересування на “євро” авто.

Учасниками осередку обговорено організаційні питання та прийнято рішення звернутися через місцевих депутатів до сесій міської та районної ради з пропозицією підтримати на місцевому рівні вимоги та ініціативу осередку.

Варто зазначити, що з міських депутатів організацію підтримали Олександр Полотайко та Андрій Дюднєв, які пообіцяли це питання обов’язково обговорити на черговому засіданні сесії.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.