У Нетішині керівника комунального підприємства обрали на відкритому конкурсі

16 лютого цього року міський голова Олександр Супрунюк оголосив відкритий конкурс на заміщення вакантної посади керівника комунального підприємства «Благоустрій», яке донедавна очолював Іван Романюк. Про це повідомляє Нетішинська міська рада.

Іван Романюк, який донедавна очолював це підприємство, з 1 грудня минулого року був призначений на посаду заступника міського голови з економічних питань.

Бажання брати участь у конкурсі виявили чотири претенденти: Віктор Кондрацький, Олександр Лобода, Артем Руденко і Олег Косюк.

Їм необхідно було презентувати програму перспективного розвитку підприємства, яка обговорювалася у формі вільного діалогу разом з працівниками «Благоустрою» і громадськістю. В результаті таємного голосування трудовий колектив віддав 92 голоси за Віктора Кондрацького, 5 голосів за Артема Руденка, 2 голоси за Олега Косюка і 1 голос за Олександра Лободу.

«Можна було просто призначити когось на свій розсуд, але відкритий конкурс – дуже цікаво та ефективно. Крім трьох колишніх головних інженерів виявив бажання і молодий чоловік Артем Руденко, який під час презентації сконцентрувався на креативному  розвитку міста», – зауважує міський голова. Виходячи з результатів співбесід та презентацій з 1 березня новим директором «Благоустрою» стане Віктор Кондрацький.

Віктор Кондрацький у 2000-х роках працював головним інженером КП НМР «ЖКО», пізніше головним інженером КП НМР «Благоустрій», тому добре знає специфіку роботи підприємства та проблеми колективу.

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. У нашого мера на такі кроки не хватає сміливості. Ау, Олександре Сергійовичу, а де наше управління будівельного контролю зі штатом у 6 осіб ???

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.