За місяць у Старокостянтинові не впізнати дорогу, яку латали до приїзду Гройсмана

Приїзд Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана 26 січня запам’ятався мешканцям Старокостянтинова не лише подарованою квартирою, а й жвавою роботою різноманітних служб.

Як пише місцевий сайт “Старокостятинів небайдужий”, центральна районна лікарня посилено чистила територію від снігу із застосуванням важкої техніки, а дорожні служби активно клали асфальт, не зважаючи на сніг та калюжі.

Минув місяць, снігу на дорогах стало менше, а от ям, не зважаючи на проведений ремонт, значно більше. По місту практично неможливо проїхати, щоб не вскочити у вибоїну.

Doroga-dlya-Groysmana

“Ось так, на одноразовий приїзд чиновників, витрачаються наші податки. Звісно, їм же потрібен комфорт під час подорожі, а ми, що живемо у цьому місті постійно, якось переб’ємося. Схоже, щоб полагодити дороги, потрібно провести детальну екскурсію Гройсману по Старокостянтинову”, – підсумовує видання.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 5

  1. делаааа
    да уж, нет слов – одни выражения((((

  2. це шо знов Лабазюк дороги робив??????

  3. я канєчно вибачаюся, але на другому фото ям не видно, а от калюжі добре видно

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.