Військовослужбовець з Хмельниччини за “самоволку” сідтиме у в’язниці 2 роки

Колегія суддів Апеляційного суду Хмельницької області підтримала позицію військової прокуратури Хмельницького гарнізону і залишила без змін вирок суду першої інстанції, а апеляційну скаргу захисника обвинуваченого – без задоволення.

Як повідомляє прес-служба військової прокуратури Західного регіону, 6 липня 2016 року Хмельницький міськрайонний суд визнав винним військовослужбовця військової служби за контрактом однієї з військових частин у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 407 КК України (самовільне залишення військової частини, а також нез’явлення вчасно на службу без поважних причин, вчинені в умовах особливого періоду), та засудив останнього до 2 років та 2 місяців позбавлення волі.

У судах першої та апеляційної інстанцій прокурором доведено, що 21-річний солдат П., незважаючи на те, що 5 березня 2015 року вже був засуджений судом за ухилення від військової служби, продовжив свою протиправну діяльність.

Зокрема, влітку 2015 року, а саме з 2 до 5 червня 2015 року та в період з 13 до 24 червня того ж року вказаний військовослужбовець самовільно, без поважних причин, залишив розташування військової частини та не з’являвся до місця несення служби  і військового лікувального закладу, проводячи час на власний розсуд.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.