Симчишин призначив керувати нежитловими приміщення комунальної власності представника “Сокола”

На посаду директора міського комунального підприємства по утриманню нежитлових приміщень комунальної власності Хмельницького призначений Олександр Смертельний.

Відповідне розпорядження 17 лютого підписав міський голова Олександр Симчишин.

Перед цим, 6 лютого був звільнений Володимир Мельник, який тривалий час очолював згадане КП.

За даними бізнес пошукового ресурсу “Youcontrol”, Олександр Смертельний є співзасновником та керівником Хмельницької міської молодіжної організації “Сокіл”. У 2010 році на місцевих виборах він балотувався до Хмельницької міськради від ВО “Свобода”.

За інформацією “Вікіпедії”, громадська організація “Сокіл” – це молодіжне військово-спортивне товариство, яке ставить за мету розбудову українського суспільства та держави на засадах сучасного українського соціал-націоналізму. Головним партнером ВМГО «Сокіл» виступила ВО “Свобода”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 39

 1. Прохфесіонал!!!!

 2. В “Свободі” лише професіонали!!! Тому і всіх міняють!!!

 3. Через старих професіоналів (без лапок) та “проффесорів” і відбулась Революція Гідності. А зараз необхідні нові люди. Правильний підхід міського голови.

  • Такий “правильний” підхід “до основанья, а затем после нас не будет нас” хмельничани відчують уже сьогодні, після виконкому на якому планують підвищити вартість проїзду.

   • Олександр Смертельний – учасник бойових дій, учасник АТО, приватний підприємець, сам створив свій бізнес. Достойна і правильна кандидатура.

  • через твоє бидло всю Україну засрали львівським мусором

 4. І толку з Вашоі революціі??? Вашим новим людям посади, а людям долар по 27 і газ по 7 і ще зарплати в 100 $!!! Супер!

 5. Шановні небайдужі активісти поки ви “виносите Грушку з Держпродспоживслужби” не бачите що у місті призначають “карманних”, непрофесійних людей на ключові посади у міськвиконкомі. Здається що відбір керівників здійснюється по довжині чуба, або хто голосніше кричить гасло: “Хто не скаче той москаль”. Вітаю відсьогодні усім фондом який виділяється на обслуговування нежитлових приміщень комунальної власності Хмельницького буде керувати людина яка очолювала військово-спортивне товариство, що сповідує соціал-націоналізм. Такими темпами нам і до створення НСДАП недалеко.
  Р.С. Краще б якогось завгоспа зі школи або з лікарні туди б поставили.

 6. Олександр Смертельний – учасник бойових дій, учасник АТО, приватний підприємець, сам створив свій бізнес. Достойна і правильна кандидатура.

  • так займається нехай своїм бізнесом…навіщо йти директором комунального підприємства … якщо свій бізнес є…–не розумію !!!

  • Колись була аргументація призначення, що товариСЧ член всесоюзного ленінського комуністичного союзу молоді, кандидат в члени компартії, учасник жовтневої революції. Все так як і колись, не даром кажуть що історія світу розвивається по спіралі.
   Посвідчення УБД, та фоп є доволі потужною аргументацією!!!!!

  • галицький смердючий рагуль

 7. а кто он такой вообще?
  гугл такого не знает.. фото в студию плизз

 8. А де відкриті конкурси, які обіцяв пан Симчишин!??? (Напевно забув!!!)

 9. Дуже цікава ситуація: всі призначені директори комунальних підприємств мають свій бізнес, тому виконують обов’язки практично за сумісництвом. Це, ймовірно, така політика партії

 10. Скільки ми до цього йшли…і нарешті: усе чесно , прозоро за відкритими конкурсами. А СКІЛЬКИ БУЛО ОБІЦЯНОК ,СКІЛЬКИ ГАРНИХ СЛІВ??? тут усе зрозуміло. Запитання в тому , чим ці відрізняються від тих???

  • На посаду головного архітектора вже 3 раз оголошують відкритий конкурс, заяв – 0, на посаду директора кінотеатру Шевченка оголосили відкритий конкурс, заяв -1.

 11. так не довго і до того , що бурлик стане заступником чи радником мера

 12. достойний чоловік, знаю особисто, вітаю

  • йди жери львівський мусор

   • Шановний Анонім, якщо Ви особисто знайомі з новопризначеним то скажіть будь-ласка пару слів про нього, скільки років, яка освіта, який стаж роботи і досягнення у діяльності.

  • Хто бурлик? Мудак кончений.

 13. проголосували, вот вам і “подарунки; що хотіли, те і маєте

 14. СИМЧИШИН ТИ НА СВОЮ МОРДУ В ЗЕРКАЛО ДИВИШСЯ ? ТИ Ж БРИДКИЙ, ТРИСЕРШ СВОЇМИ ПАМПУЛЬКАМИ ЯК ГАНДОН НА ВІСІЛЮ.

 15. Вік 36р. Освіта вища. Друга освіта “Комерційна школа” при фонді держмайна України. А до чого тут львівське сміття?

 16. 36 років, 2 вищих освіти, створив свій бізнес і робочі місця, атошник.
  А тролі і тут паскудять і сруть.

  • Чому без обіцяного Симчишином конкурсу?????

   • Коли і де Симчишин обіцяв конкурси на керівників комунальних підприємств?

    • Перед виборами обіцяв!!!! В ютубі можна переглянути!

     • Дай посилання на конкурси керівників комунальних підприємств

     • ти не маніпулюй, навчилося тільки верещати та перекручувати все. тобі дай посилання, так будеж вимагати дати посилання на.. конкретно підприємство.

 17. СИМЧИШОНОБОТ. ПРОПЛАЧЕНИЙ.

 18. Симчишин знову обісрався. Де обіцяні конкурси на посаду, мудило свободівське?

  • Конкурс проходить, внутрішньопартійний. Критерії- вміння махати прапором, голосно вигукувати гасла, співати патріотичні пісоньки..

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.