Драган хотів очолити Львівську оперу, але програв конкурс колишньому міністру культури

Конкурсна комісія обрала гендиректором – художнім керівником Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької колишнього міністра культури і туризму України Василя Вовкуна.

Про це повідомили у Львівській опері, пише “Главком”.

Шість членів комісії віддали свої голоси за кандидатуру Василя Вовкуна, троє – за гендиректора Хмельницької обласної філармонії Олександра Драгана. Жодного голосу не отримав артист балету, провідний майстер сцени Львівської опери Олег Петрик.

Нагадаємо, очолити Львівську оперу хотіли сім, однак до представлення програм допустили трьох осіб.

Багаторічний гендиректор – художній керівник Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької Тадей Едер іде на пенсію.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 7

  1. попустили чувака

  2. Хай на блокаду шурує

  3. З семи кандидатiв пройшли Вовкун I Драган! Та нiкому не потрiдний молодий I перспективний,принаймI зараз. Якраз через 5 рокiв Вовкуну буде 65! От I дали допрацювати! А хiба бувшого Мiнiстра культури можна кинути? Нажаль Вовкун I при посадI нiяк себе не проявив,але факт. Хто ще,як Драган спробував своI сили? Назвiть! Людина не стоiть на мiсцI,просто талановитий,розумний,перспективний. Все буде!!!

  4. Пускай этот лузер драган поучаствует в конкурсе в любом другом городе где мер не хозяин самопомощи и посмотрите на результат

  5. Он в Хмельницком,в незнакомом для него городе стал директором,успешным музыкантом и депутатом! Стань ты,хоть кем то! Сначала достойным,честным человеком!

  6. Львів’яни обурені результатами конкурсу: Ми звертаємось до кожного, хто не є байдужим до львівської культури та мистецтва, ми звертаємось до кожного, хто хоче протистояти корупції та несправедливості. Будемо вдячні за репост та сприянню поширення цієїінформації у fb:
    https://www.facebook.com/groups/1555711671332455/permalink/1892771007626518/

  7. Проблем з конкурсами звичайно багато.Власне ми це бачимо! Недосконале законодавсвство!Але хiба чотири роки тому,могли бажаючI подати документи на конкурс? НI!Тому що вирiшквалистый все в колуарах. Домовились I все тут! Це великий I перший крок!Да,вiн складний.Особливо для людей старшого вiку. В лялькових театрах все робилося на одну людину,режисера. А то,що вiн з конкретними мухами в головI,нiхто не бачить? Повинна бути конкуренцiя. Позвикали тупо отримувати грошI! СтарI актори в театрах,навiть заслуженI отримують великI грошI I пенсiю,iх залучають по великому рахунку в одну виставу,але вони так звикли! Як молодI розвиватись,як ? Спереживалися,що контракт отримають на один рiк,а потiм додому! Це реальна боротьба за талант! Все нормально. Для сприйняття старшого поколiння це погано,для молодого реальний шанс! До роздумiв! Прийшла пора говорити правду!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.