У Кам’янці-Подільському може з’явитись муніципальна поліція

28 лютого у порядок денний сесії міської ради включене питання щодо створення у Кам’янці-Подільському муніципальної поліції. Про це повідомляє «Вечірній Кам’янець»

Проектом передбачається перейменування комунального підприємства «Інспекція з контролю за благоустроєм і санітарним станом міста» на комунальне підприємство «Муніципальна поліція» та затвердження статуту підприємства з метою сприяння розвитку та поліпшення благоустрою на території Кам’янця-Подільського.

Варто зазначити, що проекти муніципальної поліції впроваджені у таких містах, як Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Житомир, Мукачево, Дніпро, Чернігів та інших.

Муніципальна поліція – правоохоронні органи, які знаходяться під контролем місцевих органів влади. Муніципальна поліція отримує заробітну плату з міського бюджету і, як правило, у неї менше прав, ніж у звичайної поліції. Повноваження та обладнання муніципальних поліцейських часто дуже обмежені.

До повноважень муніципальної поліції планується віднести такі завдання: як боротьба з незаконною торгівлею, фото/ відео зйомка правопорушень, складання протоколів про адмінправопорушення, контроль за тимчасовими спорудами, контроль за незаконними прибудовами міста та інше.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.