Очільник «батьківщинівців» Хмельниччини допомагає правоохоронцям

Голова Хмельницької обласної партійної організації ВО «Батьківщина»  Олег Лукашук вкотре  надав допомогу поліцейським  Хмельниччини.    Передусім, це підтримка родин та  учасників  АТО.  Сім`ї  поліцейських, котрі героїчно  загинули  під час несення служби  на Сході країни, отримали матеріальну допомогу від  очільника облпарторганізації.  Для тих поліцейських, котри  нині несуть вахту  у зоні АТО,  Олег Лукашук придбав та передав десять   бронежилетів  з високим ступенем захисту,  20 тон питної води та продукти харчування.

«Допомагати тим, хто і на передовій, і в тилу несе нелегку службу по захисту інтересів громадян і країни, – мій святий обовязок. І я виконуватиму  його  за велінням совісті повсякчасно,» – сказав  Олег Лукашук.

Не залишилися поза увагою «батьківщинівця» і  ветерани правоохоронних органів. На їх прохання була надана матеріальна допомога на облаштування музею історії міліції  у Хмельницькій області та придбано  комп`ютер для  цього  закладу.

«Ми вдячні Олегу Лукашуку за постійну підтримку та допомогу, котрі він надає правоохоронним структурам,» – сказав  член  Президії Ради ветеранів  поліції  Хмельниччини   Степан Киданчук.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 6

  1. Сльозу “вышибло”

  2. Так Киданчук – кент Луки

  3. Стаття проплачена джинса

  4. на правах реклами!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  5. Ви глибоко помиляєтеся, думаючи, що допомога людям, це реклама. Якби ви пережили те, що переживає кожна мати за свою дитину, яка в ато, то може б поступали так , як підказує серце.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.