Суд задовільнив позов ДАБІ про знесення незаконної добудови у Хмельницькому

Рішенням Вінницького апеляційного адміністративного суду залишено без змін постанову Хмельницького окружного адміністративного суду, якою задоволено позов Держархбудінспекції про знесення самочинно збудованого об’єкта.

Управлінням Держархбудінспекції у Хмельницькій області під час перевірки встановлено, що будівельні роботи із будівництва балкону та окремого входу до квартири по вул. Проскурівського підпілля у Хмельницькому виконано без документа, що дає право  на виконання будівельних робіт.

Посадовими особами Держархбудінспекції видано забудовнику припис про усунення порушень містобудівного законодавства. Вимоги припису не були виконані, що змусило ДАБІ звернутися до суду. В результаті судами двох інстанцій було визнано, що дане будівництво проводиться без належних документів, і, згідно закону, вважається самочинним.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 12

 1. Що за інформація ? Без адреси, без зазначення особи, що здійснила самочинне будівництво. Інформація: чув звін, а не знаю де він. Навіщо публікувати такий тупий текст ???

  • щоб не доводити справи до суду треба зразу перевіряти дозволи на будівництво чи перебудову… тим більше в самому центрі міста… до речі в ці дні пересувають будівельний паркан на новобудові по набережній ( збільшують будмайданчик за рахунок набережної…і знову ніхто нічого не бачить та не перевіряє…)

 2. Этих балконов по городу сотни, а торбят только один. Видно кто-то кому-то насолил.

 3. Що там знесення балконів (стрільба по горобцям).
  На жаль, значна кількість об’єктів (житлового призначення та інших), які на даний час будуються в Хмельницькому, та і по всій Україні, споруджується з суттєвими порушеннями, як юридичними (наприклад: невідповідність цільового призначення земельних ділянок, на яких вони розташовуються; будівництво за т.н. «договорами суперфіцію» тощо), так і технічними (заміна на більш дешеві матеріали, які не відповідають відповідним вимогам; недовкладення матеріалів; «спрощення» конструктивних рішень та т.п.).
  Взагалі, будівництво житлових будинків за договорами т.з. «суперфіцію» через «других осіб» (а «таких» будівництв зараз більшість у м. Хмельницькому), юридичних чи фізичних, не має значення, є принциповим порушенням чинного земельного та «будівельного» законодавства. Тобто, особи (знову, не має значення, юридичні чи фізичні), які за іншими договорами (пайової участі чи якимісь іншими), які по суті, є імплемінтаційними (похідними) від «перших» вказаних мною договорів (про що, завичай, з «відповідних міркувань» у цих «других» договорах не вказується), суттєво ризикують своїми немалими грошима, а саме, якщо «перші» договори через їхню невідповідність законодавсту будуть скасовані, то згадані «другі» договори будуть юридично нікчемними (недійсними / нечинними). І, як наслідок, право власності на отримане в «таких» житлових будинках житло, може бути («заднім числом») визнане недійсним. А потім, шукай винних і вкладені гроші.

 4. статья ни о чём ,очередное ляля…
  “виконано без документа, що дає право на виконання будівельних робіт.”
  журналисты, вы хоть читаете, как подаёте инфу?
  это ж можно двояко трактовать… не читается правильно с первого раза!
  зачем такие вбросы делать? кому такая инфа нужна?
  ляляля и ффсёёё… кошмар

  • Ево, як видно з вашого коментаря, ви сама зовсім не розбираєтесь у таких питаннях, то і не критикуйте. А журналіст НГП от якраз тут правильно написав, чи, вірніше, процитував, “без документа, що дає право на виконання будівельних робіт”. До речі, всю інформацію про це порушення і рішення суду можна прочитати у відповідних переліках / реєстрах. Я не працівник ДАБІ і зовсім не захищаю їх, а, як видно з мого коментаря вище, навпаки критикую за те, що вони проголошують свою перемогу стосовно будівництва прибудови з балконом (“стріляють по горобцям”), а не “розбираються” з набагато більш суттєвими порушеннями.

   • А от АНАСТАСІЯ ВЕРТИНСЬКА (молодець) вказала на набагато більш суттєве порушення (воно навіть межує з криміналом), і на те, що ні міська влада (свободівська), ні ДАБІ, ні правоохоронні органи, не звертають на це увагу (як і на багато інших порушеннь, в т.ч., про які я писав вище).

    • когда пишут сложные предложения – суть его должна быть понятна
     такую пургу можно было в двух словах, например: статья “ни о чём”! так и написать -” бла бла бла”
     как видно ни адреса ни кто переделал – не понятно, а бы вброс сделать.. НГП не перестаёт удивлять.. а бы шо написать… стыдоба!

     • Ево, не лізьте в те, в чому не розбираєтесь. От ви, в даному випадку (підкреслюю – в даному випадку), якраз “пургу несете”. І не розумієте головного.

 5. Шановний адмін НГП, Ви або пишіть по суті проблеми міста та області – або взагалі закрийте свій сайт… Для чого Ви замилюєте очі людям, в яких і так проблем вистачає…

 6. Поверхова інформація, яка не містить необхідного змісту.
  НГП не опускайте свій портал до рівня плінтусу.

 7. Ох..єть новина!
  а я думав що знесли незаконні будівлі по Подільській, Проскурівській
  Там такі великі свічки

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.