“Автомайданівка” Середюк підтвердила, що у неї донецька поліція вилучала зброю

Керівниця ГО “Автомайдан Хмельниччина” і волонтер Вікторія Середюк підтвердила інформацію про вилучення у неї мисливського карабіну працівниками поліції під Слов’янськом.

Про це вона написала у “Фейсбуці”.

“Не дочекавшись кінцевого результату мені пообіцяли 7 років. Симпатично. Моя зброя в мене, і я готова дати коментарі у ЗМІ”, – зазначила вона.

Фото поліції Донецької області

Фото поліції Донецької області

Середюк додала, що вимагатиме спростування у телеканалу “Інтер”, який заявив, що волонтерці загрожує до 7 років в’язниці.

“Повірте, увесь цей час я збирала інформацію в АТО і насправді зрозуміла чому з мене зробили злочинця. Вам теж буде цікаво”, – додала вона.

Як відомо, 11 лютого співробітники поліції Донецької області зупинили мікроавтобус «Рено Трафік», що прямував у бік Харкова. При огляді салону правоохоронцями було знайдено мисливський промисловий карабін «Форт», який, за їхніми даними, незаконно модернізовано.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 55

 1. Дивна ситуація – всі знають, що дамочка має препаскудну репутацію, прокатала не один ствол з тих областей, збільшує апетити на замовні скандали, але ж, холєра, ніхто її за одне місце не візьме? Чи знову бабло рулить? Шось ніяк це жабуриння не вляжеться….

  • ТАКА Ж РЕПУТАЦІЯ У ЛЕСІ СТЕБЛО… І ВОНА ЩЕ БІЛЬШ НЕПОТОПЛЯЄМА (БО ДУЖЕ ХИТРА ) … ЗА СЛОВАМИ ГАЛИНИ ГУЛКО СТЕБЛО ВЖЕ ХАТУ ПОБУДУВАЛА ТА КУПИЛА ДЕКІЛЬКА АВТО !!!!

 2. Знаєте друзі, що Артур,що Віка – люди низького рівня розвитку, по своєму мєлочні і нещасні, їм вчитися було ніколи, вони стрімко спішили обманювати, красти і грабувати. Шкода тих людей які довірились їм.

 3. продавати дітям пиво,горілку, цигарки і приймати в ломбард крадене вони навчились добре, все інше не обовязково

 4. Всім говноїдам, яки ховаються за ананімними меседжами, присвячується:

  Ведро с яблоками
  Притча неизвестного происхождения

  Купил человек себе новый дом — большой, красивый — и сад с фруктовыми деревьями возле дома. А рядом в стареньком домике жил завистливый сосед, который постоянно пытался испортить ему настроение: то мусор под ворота подбросит, то ещё какую гадость натворит.
  Однажды проснулся человек в хорошем настроении, вышел на крыльцо, а там — ведро с помоями. Человек взял ведро, помои вылил, ведро вычистил до блеска, насобирал в него самых больших, спелых и вкусных яблок и пошёл к соседу. Сосед, услышав стук в дверь, злорадно подумал: «Наконец-то я достал его!». Открывает дверь в надежде на скандал, а человек протянул ему ведро с яблоками и сказал:
  — Кто чем богат, тот тем и делится!

  • Поцріоте, ви, як виходить з вашого лексікону, не кращі, а, вже виходячи з ваших поглядів, набагато поганіші.

   • Мій лексікон залежно від того з ким приходится спілкуватись – так щоб скоріше дійшло. Але бачу не в вашому випадку. Вибачте, що прийшлось спуститися до вашого рівня!

 5. Віка, тримайтеся! Така вже в нас країна, що не виховані люди, самі нічого не здатні зробити окрім як поливати брудом з різних анонімних акаунтів. А потім ми дівуємся чому так погано живемо! Бо дуже мало людей яки можуть встати і відкрито сказати про порушення, а потім ще й довести свою точку зору! Набагато більше таких, яки краще будуть поливати брудом тишком-нишком. Вони самі брудні і їм хочеться всіх навколо замазати цім лайном.

  • Ти не патріот, ти – лицемірна нечисть, від якої треба нашу країну звільнити. Це моя країна, а ти і твоя Вікторія тут не чесні квартиранти, яких необхідно гнати у три шиї, такі як ви думають лише про власну наживу на фоні людского горя та страждань! Вам не місце серед людей, ваше місце у клітці!

   • Ти від компа відірвись і почни щось робити, лікар… І не забудь називатись коли клетку заготуєш!

 6. патріот це працюючий на Середюк бармен, який в перервах розлиття горілки та пива школярам, її вихваляє заспокоює і говорить не звертати уваги бо ж це поливання брудом тільки від заздрості

  • я про этих особ (типа волонтеры) знаю много.а именно под ЧЕМ они находятся и ЧЕМ занимаются.ну да ладно это дело будущего.все это вылезет.особенно меня поразил пост “про свиней “.таких барыг еще надо поискать.

 7. Пані Віка знаменитий волонтер, особливо коли вона сама себе піаре і розповідає про чехли на машину декілька років поспіль, а потім за два рублі облливає брудом людей, продажна неграмотна дівка, яка незавжди розуміє навіть того, що говорить, то вона влонтер, то громадський діяч, але все це за два рублі.

  • Ярмолинецька галіма бичка – вичухалась біля прокурорішкі Івана і розводить людей на бабки

 8. від цього піару нудить, особливо коли ця знаменита волонтерка після своїх запоїв чомусь лягає на лікування в військовий госпіталь, де лікується від своєї алкозалежності за податки людей на які мають лікувати військових

 9. Знаю Вікторію особисто яка завжди ввідкрита до співпраці за справедливість, неодноразово підтримувала. Стану на захист Вікторії якщо “порохо-боти” зачіплять її або членів її сім’ї. Вікторія ти ПЕРЕМОГА тому вперед до нових звершень.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.