У Нетішині вирішили розмістити вільні бюджетні кошти у Приватбанку

В Нетішині відбувся оголошений раніше конкурс на розміщення  тимчасово вільних коштів бюджету міста  на вкладних (депозитних) рахунках у державних банках. Про це повідомляє ГО «Нетішинська Самоборона»

2 лютого відбулося засідання конкурсної комісії  де було вирішено об`явити новий конкурс з розміщення 10 млн грн вільних  бюджетних коштів та надіслати державним банкам в Нетішині пропозиції прийняти участь. Дату проведення конкурсу призначили на 10 лютого.

Пропозиції були надіслані  Укргазбанку, Ощадбанку, Укрексімбанку і  Приватбанку.

10 лютого були відкриті конверти з поданими на конкурс пропозиціями від 4 банків. Приватбанк запропонував 18% річних, Укгазбанк 16%, Укрексімбанк 14,5% та Ощадбанк 14%. Члени комісії перевірили наявність всіх документів і відклали на 5 днів дату оголошення результатів для більш детального вивчення поданих банками документів.

16 лютого,  був оголошений переможець конкурсу, який був обраний одноголосно членами конкурсної комісії. Ним виявився Приватбанк, який запропонував найвищу відсоткову ставку 18 % річних.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.