Справа “підземки”: суд вилучає реєстраційні документи у нотаріуса, залучивши виконавчу службу

Справа довкола оренди комунального майна ТОВ “Либідь” на перехресті вулиць Кам’янецька-Подільська у Хмельницькому набуває неочікуваного повороту. Хмельницький окружний адміністративний суд був вимушений вдатися до радикальній дій, залучивши управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції.

Справа втім, що хмельницький нотаріус Тетяна Нагорна, яка посвідчувала договора купівлі-продажу магазинів у частині “піземки”, проігнорувала рішення суду. Феміда витребовувала договір купівлі-продажу приміщення від 6 лютого 1997 року, укладеного між  ПП “Коріл” (продавець) та ПМП “Ковчег” (теперішнє ТОВ “Либідь” – НГП) (покупець) на придбання магазинів загальною площею 371,2 м. кв., які знаходяться в підземному пішохідному переході на розі Кам’янецької-Подільської; реєстраційне посвідчення від 11 лютого 1997 року Хмельницького бюро технічної інвентаризації на приміщення магазинів, виданого на підставі договору купівлі-продажу.

“Витребування доказів є не правом, а обов’язком суду, що направлений на повний та всебічний розгляд справи. Оскільки, приватний нотаріус Хмельницького міського нотаріального округу Нагорна Тетяна Володимирівна без поважних причин не виконала вимог вищезазначеної ухвали про витребування доказів, суд застосовує захід процесуального примусу, який визначений ст.271 КАС України, згідно з ч.1 якої, у разі неподання без поважних причин письмових чи речових доказів, що витребувані судом, та неповідомлення причин їх неподання суд може постановити ухвалу про тимчасове вилучення цих доказів для дослідження судом”, – сказано в ухвалі суду.

Продовження справи слухатиметься 15 лютого.

Як писав НГП, Хмельницька місцева прокуратура відкрила кримінальне провадження за ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем). Суть у тому, що службові особи Реєстраційної служби Хмельницького міськрайонного управління юстиції прийняли протиправне рішення про проведення державної реєстрації права приватної власності на нерухоме майно площею 371,5 квадратних метрів за ТОВ “Либідь”.

Внаслідок цих дій із комунальної власності незаконно вибуло майно вартістю більше півмільйона гривень.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 8

 1. никак та война за подземку не закончится…
  тяжёлый случай видимо…
  сколько тянется эта тяжба.. делааа ннда(((

 2. Міська влада взялася серйозно, Кольгофери атакують сюжетами найчеснішого 33 каналу. На всіх новинах.
  Я на боці влади, бо Кольгофери захотіли вкрасти і моє майно.

  • Кольгофери прибрали до рук весь центр міста і поливають брудом мера через свій канал 33

   • До чистого бруд не причепиться: а мер далеко не чесна людина.
    Не буду захищати Кольгоферів але симчишин і його команда страшні в своїй жадібності до збагачення.

    • з того бруду всі тільки сміються, інформаційний бруд тільки нарощує меру рейтинг.

     • Рейтинг мера знижується з зростанням тарифів в місті та зубожінням хмельничан.
      А щодо сміху, то крізь сльози сміються ті, розуміє серйозність ситуації в місті. Зокрема на даний час в житлово комунальному господарстві.

 3. Нотаріус такі справи вже давно здала в архів, тому витребовувати документи треба там. Невже судді не знають цього ? Нотаріуску можуть позбавити ліцензії за протиправні дії.

 4. О да, 33 канал Кольгоферів, Коліщаків і Паліїв щодня сре на Симчишина, бо в одних підземку для громади забирають, інші красти не можуть

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.