У хмельницьких прикордонників обладнають мультимедійний тир

Уже невдовзі курсанти Академії та старшокласники міста під час уроків з допризовної підготовки відпрацьовуватимуть навики стрільби на надсучасному обладнанні. Частину устаткування тиру в Академію вже доставили. Остаточно обладнати його планують до літа. З казни міста на придбання устаткування виділили 200 тис. грн, ще стільки ж профінансує державний бюджет.

Тир дозволяє стріляти різними видами куль: бойовими, гумовими, страйкбольними. Екран містить кулезбірник, який унеможливлює нещасні випадки під час навчання.

Проходить тренування так: на екрані демонструються ролики різного рівня складності. Учень має сам визначити потребу в застосуванні зброї. Після пострілів система визначає, чи уражено ціль. У випадку невдачі учень може отримати постріли у відповідь. Щоправда не бойовими кулями, а страйкбольними.

Цікаво, що значна частина навчальних фільмів не передбачає застосування зброї. Якщо учень вистрілить без потреби – оцінка буде негативною.

Мультимедійний тир дозволить проводити максимально ефективні навчання з вогневої підготовки курсантами академії та старшокласниками, не ризикуючи їхнім здоров’ям.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.