«Українське об’єднання патріотів – УКРОП» підтримує торговельну блокаду окупованих районів Донбасу, – заява партії

Заява_УКРОП

Повна блокада обігу товарів між Україною та окупованими районами Донбасу – це один із жорстких і дієвих засобів для зупинки агресора і його поплічників. Саме тому «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» підтримує торговельну блокаду окупованих районів Донбасу, яку розпочали добровольці-ветерани АТО. Про це йдеться у заяві партії, опублікованій на сайті УКРОПу. «Патріоти знову, як і в 2014 році, виявили більшу рішучість та ефективність, ніж влада!» – сказано в заяві УКРОПу.

У політсилі зазначили, що, за неофіційними даними, до 40% фінансування окупованих територій здійснюється за рахунок України, яка купує у терористів вугілля та пропускає контрабандні наркотики, зброю і російський алкоголь на свою територію. При цьому, фінансуючи вбивство своїх вояків, українська влада лицемірно закликає світ зберегти санкції стосовно Росії. Крім того, безконтрольне переміщення вантажів через лінію розмежування створює загрозу потрапляння на територію України важкого озброєння чи груп терористів, наслідки якого можуть бути катастрофічними через неготовність силових органів адекватно реагувати на виклики терористів.

Тому «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» вимагає від керівництва держави, Служби безпеки України та інших правоохоронних органів офіційно визнати окупованими непідконтрольні Києву райони Донецької та Луганської областей, припинити торгівлю з терористами, а також посилити контроль за переміщенням людей через лінію розмежування. «Це не повинно поширюватися на гуманітарні вантажі, які спрямовуються на Донбас під контролем міжнародних організацій, адже громадяни України, які залишилися в окупованих районах, потребують підтримки», – наголосили в УКРОПі.

Представники партії вимагають покарати всіх чиновників, причетних до корупційних схем, та вивчити роль «Укрзалізниці» у забезпеченні товарообігу між Україною та окупованими територіями. Крім того, УКРОП закликає владу не перешкоджати акціям добровольців та не допустити їхнього переслідування ні зараз, ні в майбутньому.

«Владо, досить наживатися на крові!» – підсумували в партії.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 7

 1. Які тільки дурощі не роблять для того, що б підняти свій рейтінг.
  Це (блокада) протизаконно, адже військовий стан не введений.
  Це негуманно, і “цивілізований захід” ще більше “відштовхнеться” від нас.
  Це нерозумно, бо якщо ми хочемо що б вони повернулися до України, то ефект якраз буде зворотній. Чи у нас інша мета – ми хочемо отримати територію без мешканців? То це вже фашизм/ нацизм і т.п.
  Це геноцид.
  І взагалі, це безсовісність та дикість.

  • Ты, пень старый, уберись со своими старческими сентенциями. Ты неизлечимо болен вонючей совдепией! Мы, молодые, хотим другой жизни! И мы ее получим. А твоя ностальгия останется с тобой. Ты не способен видеть и меняться, ты застрял в прошлом, ты раб больного паранойей путлера и его окружения. До чего же вонючее твое дыхание.

   • Все, що ви, молодий хаме, написали, лише підтверджує те, що я написав тут і раніше. Ви «нападаєте» на «путлєра» (тут) і «комуняків» (раніше), але ж ви нічим від них («рашистів», «більшовиків», «фашистів» і т.п.) не відрізняєтесь. Таж сама «риторика» без логічного обґрунтування і злочинні дії за нею. Тіж самі «люмпенство» і «містечковість» (останнє більше наше «українське») – «кто был ничем, тот станет всем». З вами та такими як ви (поц-патріотами від Коломойського та т.п.) «хорошого життя» на Україні не буде (підтвердження – чергове підняття цін), бо ви тільки «руйнівники» (як в свій час були і більшовики). Насправді ви хочете створити «хороше життя» тільки для себе. Але ви дуже помиляєтесь – добре будуть жити ваші хазаї, і то не на Україні. А ви тікайте з України (це ж ваша підспудня мрія) на «захід» (нам легше буде). Тільки я дуже сумніваюсь, що ви там приживетесь з вашим хамством та ксенофобією (ви ж любите «умні слова», «під інтелігента косите»). Так що «перевиховуйтесь». Я думаю, що ви це зробите, бо ви ж пристосуванці (і, як видно по вашому вихованню, і предки ваші такими ж були) та звикли «лицемірити». Тільки от зараз ви помилилися, не до тих пристосувалися.
    Не зразу відповів тому, що вчора був дуже зайнятий. Та й відповів я більше для інших, ніж для цього «Анонімного». Так, і не лякайте мене, я вже «ляканий».

 2. Клоуни

 3. за пару зеленых напишите еще что по этому поводу думает партия зеленых

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.