Найбільший виробник хліба в області підвищив ціну на буханець

З 1 лютого найбільший виробник хліба в області – Хмельницький хлібокомбінат (колишній “Стіомі-Холдинг”) на 10% підвищив ціну на хліб.

Як повідомляє “Поділля-Центр”, зараз завод відпускає буханець білого хліба за ціною 8 гривень. В роздрібі хлібина дорожчає до 9 гривень. Через підняття цін уже зменшився попит на продукцію, люди почали менше купувати хліб. Тож підприємці змушені зменшувати обсяги виробництва.

“Люди більше зараз спрямовані на оплату комуналки, якщо раніше купували буханку хліба додому, то зараз купують і половинку, і четвертинку. Обсяги виробництва на сьогоднішній день вже впали, тонна-півтори в день продукції ми вже недополучаємо в зв’язку з підняттям цін. Ми змушені підняти ціну, щоб втримати хоч якийсь відсоток рентабельності по нашому підприємству. Підняли ми ціну на хліба та іншу продукція на 10%”, – пояснив комерційний директор хлібокомбінату Сергій Білик.

Як відомо, Хмельницький хлібокомбінат покриває територію області своєю продукцією на 50-60 відсотків.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. І все це саме в той час, коли пересічний громадянин (житель) України вже просто неспроможний одночасно проплатити за енергоресурси і комунальні послуги (в сумі 2,5-:-3,5 тис. грн. при значно меншій зарплаті / пенсії) та придбати хоча б саму просту (найдешевшу) їжу для себе і сім’ї (не кажучи вже про щось інше). Особливо в тяжкому стані зараз літні люди (пенсіонери), які якраз і створили те, що на даний час розкрадене (дорозкрадають залишки). А люди, неспроможні заплатити, будуть (вже є) в боргах. Постає питання – То що у неспроможних заплатити будуть за борги відбирати житло (іншу останню власність) і де ж (на що) вони будуть жити? Таким чином «післямайданна» влада по суті вже поставила під великий сумнів подальше життя (виживання) на українській землі основної частини народонаселення України та, в кінцевому розрахунку, подальше існування України, як держави, так і суспільства (культури).

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.