Кам’янчани відправили для жителів Авдіївки близько трьох тонн гуманітарної допомоги

Сьогодні зібрані кам’янчанами речі на підтримку постраждалого населення Авдіївки внаслідок військового конфлікту відправлені на Схід. Про це повідомляє Кам’янець-Подільська міська рада.

Вчора міський голова Михайло Сімашкевич і народний депутат Володимир Мельниченко оголосили в місті про початок акції зі збору речей першої необхідності для жителів міста Авдіївка Донецької області, де останнім часом спостерігається загострення військової ситуації.

«Буквально за кілька годин у пункти прийому – кабінети 102 і 205 міської ради небайдужі кам’янчани почали зносити одяг, взуття для дорослих і дітей, продукти, навіть домашню випічку, консервацію. Сьогодні всю укомплектовану гуманітарну допомогу, а це близько трьох тонн, відправляємо на Схід. Сподіваємося, що евакуйовані жителі Авдіївки відчують нашу підтримку. Велика подяка всім, хто проявив небайдужість до чужого горя» – прокоментував міський голова.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.