У Кам’янці-Подільському з’явилися вулиці на честь загиблих учасників АТО

Сьогодні під час 17 сесії Кам’янець-Подільської міської ради депутати здійснили перший крок до виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону  пропаганди їхньої символіки». Щоправда, обранці спромоглись перейменувати лише 2 вулиці та 4 провулки, топонімічна комісія ж пропонувала надати нові назви 14 вулицям, 9 провулкам та включити до «декомуназаційного» переліку ще 26 топонімів.

Однак за пропозицією голови фракції БПП «Солідарність» Василя Кобильника, вирішено обговорити запропоновані варіанти змін спочатку на засіданні депутатського клубу.

Тож, відтепер вулиця Жукова носитиме ім’я загиблого в зоні АТО кам’янчанина Миколи Гордійчука, провулок Будьонного перейменовано на Миколи Флерка (загинув у зоні АТО), провулок Калініна назвали на честь Романа Наглюка (загинув у зоні АТО), пров. Фабриціуса – Віталія Васільцова (Герой Небесної Сотні), пров. Чапаєва – Сергія Бондарчука (Герой Небесної Сотні).

Також депутати пропонували перейменувати вулицю Червоноармійська на Героїв Небесної Сотні. Для підтримки цієї пропозиції на сесію прийшли навіть мати та дружина загиблого на Майдані Віталія Васільцова, однак категорично проти цього виступили місцева «Рада ветеранів». Представник цієї організації заявив, що згідно «декомунізаційних законів» вулиця Червноармійська не підпадає під перейменування. Також він заявив, що «Рада ветеранів» зібрала 460 підписів проти перейменування вулиці.

«Це увіковічнення пам’яті червоноармійців, які боронили наше міста від фашистської навали. Треба вклонитися їхньому праху», – продовжував пенсіонер.

Проте депутати вирішили інакше: «За» – 35 із 36 присутніх і відтепер вулиця Червоноармійська носитиме назву Героїв Небесної Сотні.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Якось все пізно робиться в Кам’янці

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.