У Кам’янці-Подільському відкрили меморіальну дошку Герою Небесної Сотні

Сьогодні на фасаді центрального корпусу Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка урочисто відкрито меморіальну дошку Герою Небесної Сотні, Герою України Сергію Бондарчуку. В 1978-1983 роках вчитель фізики Старокостянтинівської гімназії навчався саме в цьому університеті.

Фото Дмитра Шеремети, НГП

Фото Дмитра Шеремети, НГП

Фото Дмитра Шеремети, НГП

Фото Дмитра Шеремети, НГП

Кошти на виготовлення та встановлення дошки взяло на себе Всеукраїнське об’єднання «Свобода», членом якої був Сергій Бондарчук.

На відкриття пам’ятного знаку приїхала дружина Героя Тетяна Бондарчук, перший заступник голови Хмельницької ОДА Олександр Симчишин, екс-депутат ВР Ігор Сабій (загиблий був помічником-консультантом нардепа), а також близько 200 студентів та керівництво місцевого ВУЗу.

Після відкриття та освячення меморіальної дошки присутніх запросили на презентацію книжки Тетяни Бондарчук «Кохання, розстріляне снайпером».

«Справжнє кохання, якщо воно є, вбити не може ні снайпер, ні будь-хто. Не підвладне кохання ані Януковичу, ані його злочинній кривавій банді!» – стверджує пані Тетяна.

Довідка НГП. Сергій Бондарчук очолював Старокостянтинівську міську організацію ВО “Свобода”. Свободівець загинув 20 лютого. Він не йшов у наступ, снайперська куля поцілила йому в серце, коли Бондарчук виносив поранених з вулиці Інституцької.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.