Кам’янець-Подільський попрощався з бійцем “Танчиком”, який загинув в зоні АТО

Сьогодні жителі Кам’янця-Подільського провели в останню путь загиблого захисника України. Микола Флерко «Танчик», боєць 5 Добровольчого українського корпусу «Правий сектор», який загинув 28 лютого від мінних осколків поблизу села Піски, що на Донеччині.

З 7 ранку кам’янчани приходили до міського Будинку офіцерів, щоб попрощатися із земляком. На панахиду приїхали також бойові побратими Миколи. Міський голова Михайло Сімашкевич вручив рідним загиблого найвищу відзнаку міської ради «За заслуги перед міською громадою» та пообіцяв всіляко допомагати родині Флерко.

Близько 9 години молебень та церемонія прощання відбулись біля будинку добровольця. Майже тисяча кам’янчан на колінах проводжала загиблого бійця ДУКу під вигуки «Герої не вмирають». Провести панахиду приїхав польовий капелан Добровольчого українського корпусу отець Микола.

«Микола загинув за те, щоб кожен із вас тут присутніх місцевих жителів, чи тих навіть, котрі байдужі, не перехрестившись пройшли мимо, могли спокійно, без страху просинатись зранку, іти на роботу, повертатись додому в свою сім’ю. Український народе, проснись і оціни ту велику криваву жертву тих воїнів, які приносять себе в жертву заради спасіння нашої Нації», – сказав на молебні капелан Микола Мединський, додавши, що «тільки тоді ми здобудемо повну перемогу, коли переможемо в собі духа яничарства, запроданства, байдужості і раба.»

Поховають Миколу Флерко по обіді на Старокостянтинівщині. В нього залишилась дружина та троє дітей.

Фото Дмитра Шеремети, НГП

Фото Дмитра Шеремети, НГП

Фото Дмитра Шеремети, НГП

Фото Дмитра Шеремети, НГП

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.