В обласній “Самопомочі” відреагували попередженням депутату-“нецезнурнику”

Керівництво Хмельницької обласної організації Об’єднання “Самопоміч” дало попередження голові фракції однойменної партії у Хмельницькій міській раді Богдану Міхняку за некоректну поведінку до громадських активістів руху “Чесно”.

“Він одержує попередження за свої дії та зобов’язується принести публічне вибачення перед громадськими активістами”, – наголосив у коментарі “Незалежному громадському порталу” голова облосердку Олександр Драган.

Сам же Міхняк у “Фейсбуці” вже поширив інформацію з вибаченням.

123

Як писав НГП, сьогодні Богдан Міхняк вилаявся на рух ЧЕСНО за транспаранти, на яких була фотографія цього депутата та повідомлення, що він в минулому скликанні пропустив більше 50% засідань.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 6

  1. “Лакмусовий папір”, в образі дій представників руху “Чесно”, для де яких представників новообраної нинішньої влади почав показувати на прислів “Не робіть з Богдана ПАНА”

  2. формат вибачення має дорівнювати тому, як він вжив матюкливу лайку: на вулиці, в присутності активістів та телекамер, а не коротка фраза у Фейсбуці!!! А взагалі, як на мою думку, такий кадр “не личить” Самопомочі.

  3. низько, дуже низько

  4. А що, порядних людей для депутатів від “самопомочі” не знайшлось? Для чого таке хамло потрібне в раді? Він був відвертим, коли ображав людей, а ущирість вибачення його якось не віриться зовсім. Для чого він у ХМ раді?

  5. Так у порядних стільки баба для садопомочі не знайшлося скільки їх у матняка є!

  6. Якщо сомопоміч його не виключить зі своїх лав на слідуюсих виборах її результат зробить міхняк, тобто майже нульовий…..беручи таких людей собі в команду хоча б цікавились чим вони дихають…..партія не погана, а ось керівництво осередку мабуть у нас слабеньке….нажаль…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.