Депутат Хмельницької міськради від “Самопомочі” не по-депутатськи повівся з активістом

Ще раз обраний депутат Хмельницької міської ради Богдан Міхняк (Об’єднання “Самопоміч”), який в минулому скликанні пропустив більше 50% засідань, відповів на заклики руху ЧЕСНО не прогулювати цього разу сесії ради та бути відповідальним депутатом.

Відповідне відео з’явилося на каналі “Чесно Хмельницький” в Youtube.

Діалог відбувся 26 листопада 2015 року перед початком першого засідання новообраної Хмельницької міської ради під час акції руху ЧЕСНО “Депутате, ГРАЙ ЧЕСНО!”

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 9

  1. Істинне обличчя! З першого дня показав всю свою суть. Невже Садовий буде від цього щасливий? Хоча місцевих представників самопомочі набирав не Садовий, а ми самі голосували, знаючи вже попередні подвиги. Ото ж радіймо!!!

  2. Типове бидло…

  3. Це і є обличчя самопомочі……

  4. Я вважаю в самопоміч потрібно було б брати нових людей, незаплямованою репутацію. Іще не встигли а в самопомочі два проколи….сочатку Будзінський зі східцями ресторану Жовтневий, правда він не пройшов в облраду це хоть великий плюс , а тепер Міхняк переплюнув усіх своєю вульгарною поведінкою…..з такими людьми самопоміч себе дезкридитує повністю до слідуючих виборів…..а отже висновок ідут у владу не працювати на громаду, а просто її грабувати…..

  5. Все зрозуміло було, я розчарувався у Хмельн. осередку Самопомочі, добре що хоч у К-П не пусти їх.

  6. Не вважаю Міхняк Богдана поганою людиною,він не мало що зробив для Хмельницького. Але стоїть людині зробити одну помилку,то все інше добре перечеркується і всі будуть памятати погане. Я не захищаю Міхняка,бо він зробив не гарний вчинок,но ніхто не знає що в нього було на душі і що спровокувало таку реакцію

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.