Вищий спецсуд визнав договір суборенди, яким узаконили елінг в Рудківцях, недійсним

Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ визнав недійсним договір суборенди земельної ділянки від 16 серпня 2013  року між ДП «Красилівський агрегатний завод» та приватною особою, за умовами якого підприємство передало  в строкове платне користування частину орендованої ним земельної ділянки площею 0,0158 га для рекреаційного призначення (облаштування пляжу і встановлення інших споруд).

Таке ухвалу суд виніс 4 листопада цього року.

На думку Феміди, у договір суборенди без правової підстави самовільно включене право суборендаря на встановлення на орендованій земельній ділянці інших споруд, що порушує ст. 8 Закону України «Про оренду землі».

У матеріалах справи зазначається, що протягом 2009-2010 років на орендованій землі був побудуваний елінг з кімнатами відпочинку (А-ІІ) загальною площею 379,6 кв.м без належного дозволу. Мова йде про елінг на Сосновій, 16/1, що на території Вільховецької сільської ради (садово-городнє товариство “Калюс”).

Тобто договором суборенди і декларацією  про готовність об’єкта до експлуатації (елінг з кімнатами відпочинку (А-ІІ) від 29 жовтня 2013 року, виданою Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю у Хмельницькій області, узаконили самочинне будівництво на рекреаційних землях.

Щодо знесення незаконних елінгів (їх є п’ять – НГП), Вищий спецсуд пояснив, що прокурор пред’явив позов не до усіх учасників спірних правовідносин. Справа в тім, що протягом останніх двох років ці споруди перепродавалися кілька разів, а, отже, до судового розгляду їх також варто долучити.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.