Кандидати на пост мера Хмельницького перейнялися не зовсім законною забудовою міста

Кандидати на пост мера Хмельницького Олександр Симчишин і Костянтин Чернилевський перейнялися не зовсім законною забудовою міста.

«Останні чотири роки в питанні забудови в нас дійсно була відверта сваволя. Державна інспекція архітектурно-будівельного контролю з прямим підпорядкуванням в столицю унеможливлювала реальний контроль з боку органів місцевого самоврядування і по суті, провокувала весь той безлад, який відбувався у сфері забудови. Головний плюс для органів місцевого самоврядування – це створення управління архітектурно-будівельного контролю, який буде мати повноваження на видачу декларацій на початок будівництва і на прийняття об’єкта в експлуатацію. Це дасть змогу будь-якому міському голові, який, власне, буде керувати цим управлінням, впливати на ситуацію», – заявив під час дебатів у прямому ефірі “Поділля-Центр” Симчишин.

Інший кандидат Чернилевський, в свою чергу, підтвердив, що проблематика  забудови в Хмельницькому надзвичайно висока. І, відповідаючи на запитання щодо будівництва торговельно-розважального комплексу на вулиці Кам’янецькій, 17 яке ведеться швидкими темпами і з грубими порушеннями, сказав, що «сьогодні вже оприлюднений документ, яким заборонено будівництво цього об’єкту. Що далі буде з ним – побачимо».

Також в.о мера пояснив, що, поки всі важелі впливу перебувають у столиці, органи місцевого самоврядування жодним чином не можуть вплинути на ситуацію. І лише після того, як буде створене архітектурно-будівельне управління, місцева влада зможе контролювати не лише видачу декларацій на початок будівництва об’єкту та здачу його в експлуатацію, а й весь хід робіт. І, у випадку виявлення порушень на будівництві, зупинятиме його.

«Але ж будують, Костянтине Івановичу, будують і сьогодні, будують по повній програмі», – подав репліку Олександр Симчишин.

«Будують. Ну, не здадуть в експлуатацію…» – відкоментував Чернилевський.

Як писав НГП, 3 листопада Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Хмельницькій області скасувало реєстрацію декларації про початок виконання будівельни робіт на об’єкті: “Будівництво торгово-офісного центру з спортивно-розважальним дитячим комплексом та паркінгом” (вул. Кам’янецька, 17).

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Переможе Чернелевський у забудовників будуть проблеми, якщо переможе Симчишин- то “порешают”. Чому? Тому що там интересанти Кольгофери, а їх 33 канал Симчишина піарить, а Чернилевського мочить.

  2. Ей “фахівці” (звертаюсь до тих, хто підготовив цей матеріал), т.з. “декларації на початок будівництва об’єкту та здачу його в експлуатацію” не видають, а реєструють. Раджу дослідити (наприклад – в толкових словниках) зміст слова “декларація” і взагалі хоть раз вивчити законодавство стосовно того, про що пишите.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.