В Кам’янці-Подільському «Свободу» зареєстрували на вибори, «Батьківщина» готується до апеляції

В понеділок ввечері, 5 жовтня Кам’янець-Подільська міська виборча комісія після рішення суду зареєструвала виборчий список ВО «Свобода» та кандидата на посаду міського голови Михайла Посітка.

Відповідне рішення підтримали всі члени комісії.

Фото ГМ "ОПОРА"

Фото ГМ “ОПОРА”

Голова МВК Руслан Ярема декілька разів наголосив, що «ані «Свобода», ані виборча комісія не винні в тому, що Кам’янець-Подільське міськрайонне управління юстиції надало неправдиві відомості стосовно діючого голови партійного осередку».

Нагадаємо, що 1 жовтня посилаючись на відомості з юстиції, де вказувалось, що очолює міський партосередок Юрій Яриновський, а не Михайло Посітко, який підписував всі документи, виборчком відмовився реєструвати на вибори партію та їхнього кандидата на міського голову.

Вже за два дні в управлінні юстиції визнали свою помилку і підтвердили, що Посітко є легітимним головою осередку. Інших претензій до документів «свободівців не було.

Після судового засідання  зареєстрували також колишнього голову міського «Правого сектору», а нині представника партії «За конкретні справи» Олександра Кравченко.

Стосовно ВО «Батьківщина»,«Української партії честі, боротьби з корупцією та організованою злочинністю» та двох «герегівців», члени МВК вирішили оскаржити рішення Хмельницького окружного адміністративного суду. Причина у всіх ідентична – неправильно заповненні автобіографії.

Щоправда, детальніше пояснювати, як Кам’янець-Подільська МВК переконувати Вінницький окружний адміністративний в своїй правоті члени комісії не уточнили. Олег Підскоцький сказав, що в залі перебувають представники зацікавлених сторін і повідомляти свою позицію комісії наразі не доречно.

На запитання, скільки коштуватиме судовий збір для подачі апеляцій, ані голова МВК, ані решта членів комісії не змогли відповісти. Гроші на це з кошторису не виділялись. За словами очільника виборчкому Руслана Яреми, вони «планують виграти суд і тоді судовий збір не платитимуть».

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.