Електоральний зріз Хмельницького – в лідерах партії “Солідарність”, “Батьківщина”, “Свобода”

Інститут соціальних технологій «Соціополіс» в контексті місцевих виборів, які відбудуться 25 жовтня 2015 року, провів опитування громадської думки у місті Хмельницькому з метою вивчення електоральних вподобань жителів міста щодо виборів депутатів міської ради.

Відповідні результати соціології є у розпорядженні “Незалежного громадського порталу”.

Фото "Оглядач"

Фото “Оглядач”

Терміни проведення польового етапу дослідження – з 30 серпня до 6 вересня 2015 року. Загальний обсяг вибірки становив 650 респондентів – постійних жителів Хмельницького віком від 18 років.

Згідно з результатами опитування, якби вибори до Хмельницької міської ради відбувалися в серпні 2015 року, найбільшу кількість голосів виборців набрали б Партія Петра Порошенка «Солідарність» (перший номер виборчого списку – Сергій Мельник) (12,8%), ВО «Батьківщина» (Олег Лукашук) (11,8%) та ВО «Свобода» (Олександр Симчишин) (11,0%).

Долають прохідний 5%-й бар’єр на виборах до Хмельницької міської ради також партії «Поруч» (Сергій Лабазюк) (7,8%) та «Рідне місто» (Віктор Коліщак) (7,2%).

Близькими до подолання прохідного бар’єру є Об’єднання «Самопоміч» (Олександр Драган) (4,9%) та партія «За конкретні справи» (Олександр Герега) (4,5%).

Метод збору первинної соціологічної інформації – особисте інтерв’ю face-to-face за місцем проживання респондента.

Теоретична статистична похибка репрезентативності з довірчою ймовір­ністю 0,95 та без урахування дизайн-ефекту не перевищує – 3,8% для даних, близьких до 50%; 3,3% – для даних, близьких до 25%; 2,3% – для даних, близьких до 10%; та 1,7% – для даних, близьких до 5%.

rt

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Результати дуууже дивні. Явно, що цей “Соціополіс” дуже дружить із Лабазюком. Як пояснити рейтинг партії “Поруч” у 7,8% на початку вересня, якщо тоді ще про її існування ніхто толком і не знав? Дивом буде, якщо “Поруч” взагалі дошкребе до 5%. Рейтинги “Самопомочі” і партії “За конкретні справи” явно занижені. Зважаючи на сильні команди та потенціал цих партій, вони легко увійдуть у першу трійку по місту Хмельницькому. Згадаєте ще мій прогноз

  2. Тупой заказняк. Даже не смешно.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.