На Хмельниччині “розквітло” передвиборче меценатство – Опора

На сьогоднішній прес-конференції координатор громадянської мережі “Опора” Андрій Попик відзначив зміну підходу політичних партій до свого передвиборчого благодійництва. Якщо раніше партійці намагались приховати свої “гречкосійства”, то тепер відкрито хваляться цим і відносять таку діяльність до своїх партійних заслуг та на рекламні білборди.

Окрім того, “опорівець” звернув увагу на відсутність конкурування передвиборчих програм. Кандидати міряються благодійними ярмарками, поставленими вікнами, дверима і дитячими майданчиками, але не мають конкретної програми, яку втілюватимуть в життя у разі перемоги на виборах.

Також “Опора” зауважує на безсистемній роботі деяких потенційних кандидатів-депутатів. Мова йде про бездіяльність деяких з них впродовж всієї каденції, а зараз максимальне заповнення собою інформаційного простору. Замість законотворчості і реальних дій кандидати роблять своє ім’я відомим через благодійні фонди, громадські організації, благодійні акції, безкоштовні обіди і спонсорство.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.