КВУ: напередодні місцевих виборів на Хмельниччині переважала зовнішня агітація та роздача продуктових наборів

Комітет виборців України склав рейтинг найпоширеніших форм роботи із виборцями, які використовували місцеві організації політичних партій та потенційні кандидати впродовж червня-серпня 2015 року.

Про це повідомляється на сайті організації.

Серед найпоширеніших форм роботи із виборцями – розміщення матеріалів на носіях зовнішньої реклами (білборди) та в ЗМІ. Такі форми роботи стали основними відразу у 15 областях України. Менш поширеною формою стало встановлення агітаційних наметів. Їх використання було зафіксовано у 18 областях, у 10 з яких використосувалось часто.

1

Серед найменш поширених форм – проведення публічних дебатів, дискусій, круглих столів та прес-конференцій. Такі випадки було помічено у 13 областях, проте в жодній з них вони не використовувались часто. Це свідчить про те, що політичні партії та потенційні кандидати наразі не ведуть змістовної роботи із виборцями і зосередились на поширенні власних ідей через менш конструктивні форми роботи.

Що стосується Хмельницької області, то тут було найбільше зафіксовано роздачу продуктових наборів від імені ВО «Батьківщина» та «Сила громад». Зокрема, у Шепетівці політична партія «Сила громад» роздавала громадянам продовольчі набори в обмін на їх паспортні дані.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.