Найважливіші цифри і цитати п’ятниці, 31 липня

  • Національний банк знову вирішив зберегти облікову ставку на рівні 30%
  • Alibaba інвестують в хмарні технології $ 1 млрд
  • Мінінфраструктури планує заощадити на електронних закупівлі300 млн грн на рік
  • Доходи компанії Facebook перевищили $4 млрд

 

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков про контрактну армію

“Армію потрібно зараз і негайно переводити на професійну контрактну основу, знизивши чисельність військ і збільшивши зарплати реальним кваліфікованим військовим, і їх забезпечення. Порядок, підготовленість і мотивація – б’є будь-яку кількість”.

Аналітична група Da Vinci AG про межі валютного курса

“Курс гривні до долара в Україні за підсумками 2015 не перевищить поріг в 25 грн/дол. Завдяки надходженням коштів міжнародних фінансових організацій, адміністративним обмеженням на валютному ринку та боротьби зі схемами виведення валюти через інструменти рефінансування проблемних фінустанов”.

Менеджер проекту в iGov Дмитро Дубілет про реєстрацію авто з пробігом в МРЕВ

“ІТ-волонтери разом з керівництвом ДАІ та МВС запустили на порталі iGov саму затребувану (за підсумками голосування серед користувачів) державну послугу – Реєстрація авто з пробігом в МРЕВ. Експерти оцінюють корупційний оборот навколо цієї послуги на рівні 0.2-0.5 мільярди гривень на рік. Поки що послуга працює в пілотному режимі в Києві і Дніпропетровську “.

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк про перехід України на професійну армію

“Необхідна для країни професійна і якісна армія. Я дав доручення сьогодні міністру оборони почати розрахунки переходу України на класично професійну армію, і моделювання нової системи навчання та мобілізації українських військовослужбовців”.

Президент інвестиційної групи Універ Тарас Козак про прогнозований курс гривні після рішення МВФ

“Якщо МВФ проголосує сьогодні” за “і виділить Україні другий транш, імовірність чого 90%, це посприяє стабілізації і, можливо, навіть зміцненню гривні через збільшення золотовалютних резервів України. Це буде красномовним сигналом для світу, що в Україні йдуть реформи”.

За матеріалами Finance.UA

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.