Міліція Хмельниччини відрапортувала, що взяла в кільце територію, де переховується зек-втікач

На Хмельниччині шосту добу продовжують пошуки ще одного в’язня Романа Гадзіни, який 25 липня разом із п’ятьма засудженими скоїли втечу під час планового етапування на станції Скібнево.

Як повідомляє прес-служба Управління МВС України у Хмельницькій області, територія обстеження звузилася до кількох населених пунктів у Чемеровецькому районі, в окрузі яких, за останньою інформацією, бачили втікача.

До пошукових робіт залучені працівники спецпідрозділів хмельницької міліції, співробітники міськрайорганів та обласного апарату, бійці Нацгвардії з Хмельницького і Вінниці. В середньому за добу у проведенні операції взяли участь близько 800 правоохоронців.

Також використовується спецтехніка, серед якої — тепловізійні установки та безпілотники, надані у користування міліціонерам керівництвом Національної академії державної прикордонної служби, яка базується у Хмельницькому.

Як писав НГП, 30 липня в’язень Роман Гадзіна із табельної зброї, раніше відібраної у конвоїрів, обстріляв блокпост працівників міліції у Городоцькому районі.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.