Найважливіші цифри і цитати четверга, 30 липня

Дефіцит загального фонду державного бюджету в червні 2015 збільшився до 6,8 млрд грн

Україна щороку втрачає близько 50 млрд грн через корупцію в держзакупівлях

Нафта через вихід Ірану на ринок може подешевшати до $35

Плани виїхати на роботу за кордон найближчим часом є у 3 млн українців

Виручка Twitter в 2-м кварталі виросла до 512,4 млн дол

Заступник гендиректора рейтингового агентства «Кредит-Рейтинг» Ольга Шубіна про зниження цін після скасування імпортного збору

“Можу припустити, що, незважаючи на скасування ставок збору, зниження цін буде відбуватися досить повільними темпами. Найбільш швидко ціни будуть опускатися на алкоголь, імпортні продукти харчування, одяг, електроніку”.

Глава Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард про економічну ситуацію в Україні

“Ситуація в Україні неймовірно обнадіює. Незважаючи на виклик безпеці країни ззовні, і тимчасову втрату частини території, ми бачимо політичну рішучість змінити обличчя України”.

Голова ДФС Роман Насіров про реформування податкової миліції

“Це не зовсім служба фінансових розслідувань, це департамент. Тобто податкову міліцію ми трансформуємо в департамент фінансових розслідувань. ДФС скасує не тільки назва, а й функції податкової міліції. Також відбудеться зміна кадрового складу”.

Адвокат Ростислав Кравець про корупційні скандали в НБУ

“Рефінансування банків в нашій країні вже давно стало одним з найбільш корупційних напрямків, і каналом для безконтрольної емісії гривні, що йде в нікуди Тому і звертає на себе стільки уваги Причому не тільки адвокатів, а й правоохоронних органів: .. Чого тільки варта останні повідомлення від Генпрокуратури про виведеному за кордон керівництвом Дельта Банку рефінансуванні на 4 млрд грн”.

Заступник міністра фінансів України з питань євроінтеграції Артем Шевальов про введення мораторію на виплату боргів в кінці вересня

“Майбутня велика виплата -. Погашення тіла бонду наприкінці вересня на 500 млн дол. погашення купонів – .. Це одне. Це фінансова дисципліна. При погашенні тіла облігації дуже важко буде потім розмовляти з іншими кредиторами, якщо ми комусь у вересні виплатимо, а іншим вирішимо не платити”.

За матеріалами Finance.UA

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.