“Солідарність” створила на Хмельниччині 26 осередків

На території Хмельницької області створено 26 територіальних осередків партії “Солідарність”. З них 20 уже зареєстровано, ще шість також фактично вже працюють та набирають до своїх лав однопартійців.

Про це на сьогоднішній прес-конференції заявив керівник Секретаріату Хмельницької територіальної організації партії ”Солідарність” Валентин Соколюк.

thumb_106626_news_m

Найбільш активно зараз працюють осередки у Хмельницькому, Красилові, Волочиську, Чемерівцях та Кам`янці-Подільському.

За словами Валентина Соколюка, головна мета створення осередків по всій області – це сприяння перезавантаженню влади та участь у цьому процесі. Також партійці планують залучати в область інвестиції, допомагати воїнам АТО, сприяти людям в оформленні субсидій та надавати юридичну допомогу.

Очільниками територіальних організацій “Солідарності” обирають серед авторитетних осіб, які показують високу ефективність у своїй роботі та у подальшому можуть стати обличчям партії у регіоні.

Крім цього, на Хмельниччині активно працюють громадські приймальні партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка. Там допомагають вирішити нагальні питання кожного, хто зверниться за допомогою. Людям надаються консультації, в тому числі і юридичні.

Як повідомили у партії, до Хмельницької обласної громадської приймальні вже звернулося більше 300 громадян. Проблеми у всіх різні: комусь треба оформити житлову субсидію чи отримати статус учасника АТО, іншим необхідно вирішити майнові питання.

У будь-якому випадку всім заявникам намагаються допомогти. Не так давно запрацював один із проектів партії «Солідарність» – «СТОП корупція». Це один із найбільш прогресивних напрямків діяльності партії, спрямований на виявлення «нечистих на руку» чиновників та інших корупційних схем.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.