У Хмельницькій області скоротять 100 працівників прокуратури

Згідно з новим законом про прокуратуру, планується поетапне скорочення прокурорських працівників всієї України – з 18 до 15 тисяч. До січня 2018 року ця цифра зменшиться до 10 тисяч.

За словами прокурора Хмельницької області Олега Синишина, на Хмельниччині під скорочення підпадає четверта частина всіх посад. Це майже 100 конкретних осіб.

Він зазначив, що працівники апарату прокуратури вже ознайомлені з наказом про скорочення і мають два місяці на пошук нової роботи. Також вони мають право брати участь у конкурсі на адміністративні посади в місцевих прокуратурах.

Окрім того, Олег Синишин зазначив, що прокуратура області підтримує процес самоочищення. На Хмельниччині вже звільнені всі працівники прокуратури, які підпадали під люстрацію.

У першому етапі кадрової люстрації, коли звільняють осіб які займали певні посади впродовж 2010-2014 років та з листопада 2013 до лютого 2014-го. У Хмельницькій області під дію люстрації потрапили два заступники прокурора Хмельницької області.

За словами Синишина, у прокуратурі області більше ніхто не потрапив під перший етап очищення. Зараз триває майнова люстрація.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.