У Хмельницькому через будівництво перекривали дорогу

Сьогодні у Хмельницькому мешканці будинків на вул.Інститутській 6\2, 6\3, 8\1 та Камянецької  100\1, 100\2 та 100\3 перекрили вулицю Кам`янецьку на перехресті з вулицею Купріна. Близько 20 людей вимагали припинити будівництво по сусідству з ними.

kam

На їхню думку, рекреаційна зона, що засаджена деревами оберігає масив від зсуву, а зріз 24 дерев і подальше будівництво може стати причиною суттєвої небезпеки для всього району.

Раніше мешканці цих будинків вже звертались до міської ради з місцевою ініціативою, проте на сесії депутати не взяли до уваги їхні аргументи та дозволили продовжити будівництво.

1234

Як зазначив заступник начальника міського відділу міліції Юрій Краковецький, рух на вулиці Кам`янецькій був перекритий впродовж 40 хвилин.

На місце події виїхав заступник міського голови Андрій Капура та особисто пообіцяв знайти вихід з конфліктної ситуації. Наразі будівництво тимчасово призупинено для вивчення ситуації.

“Ми запросили начальника управління охорони здоров’я міської ради Михайла Василишина, адже це їм виділена територія. Фактично він погодився з моєю пропозицією про пошук альтернативної земельної ділянки. Зараз будемо вивчати питання з забудовником щодо можливого розташування і передачі для будівництва”, – розповів у коментарі НГП Андрій Капура.

Також він зазначив, що ділянці, за яку так наполегливо боролись мешканці навколишніх будинків, ймовірно, буде повернуто статус рекреаційної зони.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.