На Хмельниччині сім’ям загиблих учасників АТО придбають квартири на 3,2 млн. грн

На Хмельниччині дев’ятьом сім’ям загиблих учасників АТО придбають квартири (4 однокімнатних та 5 двокімнатних квартир – НГП) на загальну суму 3,2 млн.грн.

Про це йшлося на засіданні колегії Хмельницької ОДА у вівторок.

Фото zik.ua

Фото zik.ua

Купівля житла буде здійснюватись за рахунок субвенції з державного бюджету на будівництво (придбання) житла для сімей загиблих військовослужбовців.

При виділенні коштів враховано, що, відповідно до Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, середня вартість спорудження житла у Хмельницькій області становить 6 933,0 грн/м.кв. Згідно з державними будівельними нормами України, площа однокімнатної квартири має становити не менше 40 кв. м, а двокімнатної – 58 кв. м.

У Хмельницькому планують придбати 3 квартири на суму 1,2 млн грн, у Камянці-Подільському – 2 квартири на 0,7 млн.грн, у Шепетівці – 2 квартири на суму 0,6 млн.грн, у Деражнянському районі – 1 квартиру за 0,4 млн.грн, та одну квартиру – у Новоушицькому районі за 0,3 млн.грн.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. “Згідно з державними будівельними нормами України, площа однокімнатної квартири має становити не менше 40 кв. м, а двокімнатної – 58 кв. м.”

    Автор помилився – має бути “не більше”, а не “не менше”. Читайте ДБН.

    http://www.dbn.com.ua/razyasnenie/raz_110.htm

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.