ТОП-НОВИН, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОҐАВИТИ

На Хмельниччині четверту добу міліція шукає ще одного в’язня-втікача. Розшукуються Роман Гадзіна, 1978 року народження, уродженець та мешканець смт Чемерівці. Заарештований за підозрою у вчиненні злочинів, передбачених ч.1 ст.296, ст.15 ч.1, ст.152, ч.3 ст.152, ч.2 ст.162 КК України. Саме він, за словами начальника обласної міліції Миколи Семенишина, є заколотником ситуації і має при собі відібраний у конвоїра пістолет

Як відомо, 25 липня в Хмельницькому районі Хмельницької області під час планового етапування на станції Скібнево скоїли втечу шестеро засуджених. В’язні вчинили напад на варту, поранили двох конвоїрів та заволоділи їх табельними пістолетами.

У Кам’янці-Подільському працівник військкомату попався на хабарі. Начальник відділу обліку бронювання солдатів та сержантів Кам”янець-Подільського військового комісаріату спокусився на хабарі в розмірі 300 дол. і мав намір зняти з військового обліку чоловіка. Затриманому загрожує позбавлення волі строком від 5 до 10 років.

Взимку 2016 року планується запуск гірськолижного курорту в Сатанові Городоцького району. Буде споруджено першу чергу, яка розрахована на шість трас для спусків різної складності. Їхня ширина становитиме до 300 метрів, що дасть змогу приймати одночасно кілька тисяч відпочиваючих. Довжина спусків буде до 1,5 кілометри. Згідно з проектом, для лижників буде облаштовані підйомники.

Депутати Хмельницької обласної ради на черговій сесії 20 серпня розглянуть питання з ліквідації двох навачальних закладів. Планується припинити діяльність Хмельницького учбово-курсового комбінату «Добробут» (м. Хмельницький) і Заліської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат (Кам’янець-Подільський район).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.