В лісах Ярмолинеччини міліція затримала п’ятого втікача-засудженого

Сьогодні  у лісі поблизу одного з сіл Ярмолинецького району Хмельницької області міліція затримала п’ятого втікача-засудженого

Про це повідомляє прес-служба обласної міліції.

Затриманий – Ничипорук Денис Васильович, який отримав поранення при втечі. Правоохоронці його затримали після трьох діб безперервних пошуків.

Тим часом у розшуку залишається ще один з шести втікачів:

Без-имени-1

Гадзіна Роман Анатолійович: чорна футболка, на якій спереду рожевим кольором намальовано обличчя людини та нанесений надпис англійською мовою; джинсові бриджі синьо-сірого кольору; кросівки білі з чорними вставками. Неголений, на обличчі щетина двотижневої давнини.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Щодо біглого Романа Гадзіна є припущення фальсифікаціЇ міліцією кримінальних справ що і примусило Романа до втечі.Життя його в небезпеці.Терміново потрібно журналістам поспілкуватись з рідними та близькими Гадзіни та провести своє не упереджене розслідування.Я не берусь цього чоловіка захищати і не стверджую нічого.Але…Мотивація втечі Романа Гадзіни – як останній шанс доказати свою невинуватість допустима?А чому би і ні.Можливо СБУ зробить перевірку?Як мені стало відомо Роман Гадзіна із Хмельницького СІЗО скаржився і стверджував рідним що йому справи”шиє”міліція.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.