На Хмельниччині народилось майже 40 немовлят-переселенців

Згідно зі статистикою, до лікувально-профілактичних закладів Хмельницької області звернулись 424 громадянина, які прибули з АРК та 3454 переселенці зі Сходу: в т.ч. 1859 осіб з Донецької та 1595 – з Луганської області.

На сьогодні з їх числа на обліку перебуває 59 вагітних (39 вже народили). За показами організовано стаціонарне лікування 482 пацієнтам та амбулаторне – 981 та проведено майже 4 тисячі медичних оглядів і консультацій.

Такі дані були озвучені на засіданні колегії Департаменту охорони здоров’я ОДА .

За оперативними даними, в області проживає 163 переселенці, які потребують забезпечення лікарськими засобами та виробами медичного призначення у рамках державних програм.

За період з початку АТО до закладів охорони здоров’я області звернулось 255 військовослужбовців та добровольців, яким надано медичну допомогу, з них 190 госпіталізовано та 9 прооперовано. Обласною МСЕК оглянуто 30 військовослужбовців Збройних сил України та 3 військовослужбовців Національної Гвардії України: з них 8 військовослужбовцям встановлена група інвалідності, 25 – встановлено частку втрати працездатності та 8 визначено потребу у забезпеченні їх виробами медичного призначення та санаторно-курортному лікуванні.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.