На Хмельниччині третю добу шукають біглих засуджених

На ранок 27 липня у Хмельницькій області тривають слідчо-розшукові дії із затримання двох в’язнів Романа Гадзіну і Дениса Ничипорука, які в суботу втекли під час етапування з поїзда.

” Хочу, щоб ви знали – пошуки не припиняються ні на мить. Правоохоронці виснажені спекою, але працюють усі, як один. Будемо шукати далі із залученням усіх можливих сил та засобів”, – написав у “Фейсбуку” начальник обласної міліції Микола Семенишин.

Він пояснив, що залучений до пошуків гелікоптер, надали місцеві аграрії, який вони арендували для проведення сільськогосподарських робіт. Жодної державної копійки на гелікоптер витрачено не було, запевнив міліціянт.

Фото з "Фейсбуку" Семенишина

Фото з “Фейсбуку” Семенишина

У коментарі “Незалежному громадському порталу” керівник прес-служби обласної міліції Інна Проник зауважила, що в операції-перехоплення “Серена” задіяно 50 одиниць техніки, у тому числі БТР.

Разом з тим, вона вважає, що в’язні все ще перебувають на території Хмельницької області. Один із них має поранення у бік.

Микола Семенишин наголосив, що заколотником ситуації став Роман Гадзіна, у якого знаходиться ще один відібраний у конвоїра пістолет.

Двоє не розшуканих поки що зловмисників на момент втечі були одягнені у наступні речі:

131

Гадзіна Роман Анатолійович: чорна футболка, на якій спереду рожевим кольором намальовано обличчя людини та нанесений надпис англійською мовою; джинсові бриджі синьо-сірого кольору; кросівки білі з чорними вставками. Неголений, на обличчі щетина двотижневої давнини.

Ничипорук Денис Васильович (за інформацією – поранений у бік): чорна майка-боксерка, білі спортивні штани з чорними вставками, білі кросівки з чорними вставками.

Якщо вам відома будь-яка інформація з цього приводу – негайно телефонуйте на 102.

Як повідомив НГП, вранці 25 липня в Хмельницькому районі Хмельницької області під час планового етапування на станції Скібнево скоїли втечу шестеро засуджених. В’язні вчинили напад на варту, поранили двох конвоїрів та заволоділи їх табельними пістолетами.

Всі працівники міліції підняті по тривозі, в області оголошено план «Серена» по пошуку і затриманню втікачів. Для їх пошуку залучили гелікоптери.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.