ТОП-НОВИН, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОҐАВИТИ

Хмельницька сьома санітарна рота вимагає у Порошенка демобілізувати їх. Термін служби у санітарів закінчується 31 липня і вимагають пояснити, на якій підставі їх затримують. Бійці обурені – їхні ж бо побратими уже повернулися додому в рамках ротації. Скаржаться: коли були потрібні державі, то їх зібрали протягом двох днів і вже за місяць відправили на передову.

Більше того, замість машин санітари отримали “купу металобрухту”, про яку тодішнє керівництво області прозвітувало, як про подвиг. Екс-голова ОДА Леонід Прус на камери заявив, що всі машини на ходу, знаходяться у задовільному стані та передані на баланс Міноборони. У бійців же інша думка. Кажуть, зараз техніка у кращому стані, аніж була, коли доїхала на фронт.

На Хмельниччині викрито підпільну автозаправку. Природний газ «Метан» продавали із вантажного автомобіля «Урал», який спеціально обладнали газозаправною станцією. Саме обладнання належить товариству з обмеженою відповідальність, яке зареєстроване у сусідній області. Про це повідомили у Державній фіскальній службі Хмельницької області.

В результаті перевірки із нелегальної заправки вилучили 15 тонн скрапленого газу, газобалонне обладнання і газороздільну колонку. Вартість усього складає майже один мільйон гривень.

Нацгвардійці, які задіяні на охороні ХАЕС, накупили бронежилетів і шоломів на 900 тисяч. Військова частина 3043 за результатами торгів уклала угоди з Товариством з обмеженою відповідальністю “Науково-виробниче підприємство “ТЕМП-3000″ (Київська область) на поставку бронежилетів і шоломів. Загальна вартість угоди становить 900 тисяч гривень, повідомляється у “Віснику державних закупівель”. Нацгвардійці замовили 47 бронежилетів “Корсар МЗм-1-5″, 30 бронежилетів “Корсар МЗм-1-6″ і 82 шоломи кулезахисних “Каска-1М” (1А класу захисту).

Протягом I півріччя медики області надали допомогу сотням АТОшників та переселенців. З початку АТО до закладів охорони здоров’я Хмельницької області звернулось 255 військовослужбовців та добровольців, якім надано медичну допомогу, з них 190 госпіталізовано та 9 прооперовано.

Крім цього, розроблено “Дорожню карту для військовослужбовців та інших учасників АТО в східних областях України щодо надання медичної допомоги у Хмельницькій області”. Координація роботи з лікування та реабілітації учасників АТО покладена на обласний госпіталь ветеранів війни.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.