У Старокостянтинові відкрито новий гемодіалізний центр

Представники обласної влади відкрили четвертий гемодіалізний центр на базі Старокостянтинівської центральної районної лікарні.

Як повідомляє сайт обласної ради, нове відділення діятиме з метою розвантаження роботи гемодіалізного відділення обласної лікарні. На ці потреби виділено 6 кімнат в приміщенні Старокостянтинівської ЦРЛ, зареєстровано 12,5 посад медичних працівників.

На ремонт лікарня отримала 350 тисяч гривень спонсорської допомоги. У відділенні детоксикації функціонуватиме 5 діалізних ліжок.

Фото з сайту облради

Фото з сайту облради

Фото з сайту облради

Фото з сайту облради

“Відкриття відділення гемодіалізу, оснащеного чотирма апаратами, є важливою подією для хворих на ниркову недостатність мешканців Стракостянтинівського, Красилівського, Старосинявського районів та міста Старокостянтинів. Відкриваючи у районах центри гемодіалізу, ми не лише економимо значні кошти на довезення хворих для проведення лікування в обласний центр, а й, що найголовніше, наближаємо якісні медичні послуги до населення на місцях”, – сказав голова ради Іван Гончар.

Хмельниччина вважається однією з найкращих областей, де виконується ця непроста процедура. На сьогодні вона має 39 діалізних місць: в Хмельницькій обласній лікарні у відділенні гемодіалізу працюють 15 апаратів у чотири зміни, у м. Кам’янець-Подільський та Шепетівській ЦРЛ – по 10.

За минулий рік в Хмельницькій області на діалізних хворих було використано 18 мільйонів гривень державних коштів, що в середньому становило близько 200 тисяч гривень на одного хворого в рік.

У цьому році заплановано використати 49 мільйонів гривень, що будуть спрямовані на закупівлю витратних матеріалів для роботи апаратів штучної нирки. Крім цього, на 400 тисяч гривень заплановано закупівлю медичних препаратів для корекції анемії.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.