До підпільного грального закладу у центрі Кам’янця-Подільського міліціянти пролізли за допомогою “болгарки”

У центрі Кам’янця-Подільського 22 липня працівники міліції виявили підпільний гральний заклад. В результаті обшуку правоохоронці вилучили 10 гральних апаратів, гроші, що були в касі та бухгалтерську документацію.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив начальник міськвідділу міліції Володимир Калашнік.

Після ухвали Кам’янець-Подільського міськрайонного суду працівниками міжрайонного відділу №2 управління протидії злочинності у сфері економіки спільно з колегами з інших міліцейських підрозділів та за участі спецпідрозділу «Сокіл», у гральному закладі провели санкціонований обшук. Щоб потрапити в приміщення правоохоронцям довелось вирізати двері “болгаркою”, оскілки гравці та адміністратори закладу відчиняти двері відмовились.

Фото з "Фейсбуку" Калашніка

Фото з “Фейсбуку” Калашніка

Фото з "Фейсбуку" Калашніка

Фото з “Фейсбуку” Калашніка

«Було повністю обмежено вхід для випадкових гравців. Потрапити у гральний заклад, можна було лише після особистої домовленості з адміністратором, зазвичай за допомогою телефонного дзвінка. Цей спосіб використовувався для того, щоб пропускати тільки перевірених людей», – написав Володимир Калашнік.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 203-2 «Зайняття гральним бізнесом» Кримінального кодексу України. Подібні дії караються штрафом від 10 тисяч до 40 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією грального обладнання.

Крім того, сьогодні в місті було проведено ряд аналогічних обшуків у підпільних гральних закладах міста, однак на момент обшуку уся гральна техніка була уже вивезена з приміщень ігрових залів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.