Найважливіші цифри і цитати середи, 22 липня

Найважливіші цифри і цитати середи, 22 липня:

*Єврокомісія видала Україні “терміновий” кредит в 600 млн євро

*Податкова ліквідувала конвертцентр з оборотом 1,7 млрд грн

  • Мінфіну вдалося залучити на внутрішньому ринку $205 млн

*За шість місяців в українські стартапи інвестували $11 млн

*Виручка Christie’s досягла рекордної позначки $4,5 млрд

 

Експерт ВТБ Банку Олена Шостак про курс гривні

“Зберігати заощадження краще в гривні, якщо ви плануєте відкрити депозитний рахунок. Процентна ставка по гривні набагато вище валютних ставок. При обміні гривні на іноземну валюту під час інфляції заощаджень виявиться в рази менше, а передбачувані відсотки зменшаться в кілька разів. Що стосується довгострокової перспективи , необхідний комплексний підхід “.

Міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавічус про інтерес американських інвесторів

“В основному, американські інвестори зацікавлені в IT та аграрної галузі. Ми очікуємо, що саме ці сфери отримають більше всього західного капіталу … При цьому американські інвестори стурбовані рівнем корупції та проблемами в роботі судової системи”.

Заступник міністра фінансів Артем Шевальов про підписання меморандуму проспівпрацю з МВФ

“Кращі новини – опівночі! Президент, прем’єр-міністр, міністр фінансів і голова Національного банку України підписали лист про наміри щодо меморандуму про економічну і фінансову політику за результатами першого перегляду розширеної програми фінансування Міжнародного валютного фонду і направили його директору-розпоряднику МВФ”.

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк про митниці, які передадуть в управління британської компанії

“Експериментально ми розглядаємо передачу цих митниць в найкоротші терміни. Глава Державної фіскальної служби вже отримав відповідне доручення. Ми з міністром фінансів займаємо єдину позицію, і ці експериментальні митниці дадуть можливість нам натренувати українських митників для того, щоб вся система митної служби, яка залишається корумпованою … була реформована в найкоротші терміни “.

Міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавічус про скорочення кількостіпрацівників у контрольних органах

“Багато корупції в контролюючих органах – це фітосанітари, це Сільгоспінспекція … Це страшні люди, насправді. Зараз об’єднали ці шість, як мінімум, агентств з контролюючими функціями, зробили одного великого монстра. При старій системі штат був 68 тисяч осіб. Вчора спілкувався з новим керівником. Він сказав, що планує з 68 тисяч залишити 10-12 тисяч “.

За матеріалами Finance.UA

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.