Хочу в мери – Лукашук роздає продпайки. Центр Хмельницький заполонили черги людей

За повідомленням соціальних мереж, йморівний кандидат на посаду міського голови Хмельницького Олег Лукашук розпочав “підживлювати” потенційних виборіців продуктовими наборами.

“Для тих, хто сумнівався. Ось так кандидат (майбутній) на посаду хмельницького мера Олег Лукашук роздає гречку по Кам’янецькій, 38. Комунальне приміщення в самому центрі йому, мабуть, передали для передвиборного гречкосіяння?” – пише спільнота у “Фейсбук” “Типовий Хмельницький”.

Фото "Типовий Хмельницький"

Фото “Типовий Хмельницький”

Фото "Типовий Хмельницький"

Фото “Типовий Хмельницький”

Як відомо, це комунальне приміщення на вул. Кам’янецька, 38 на конкурсній основі виграло підприємство “Явір-Інвест” (належить Лукашуку) і орендувало його на три роки. Проте у 2014 році після подій на Євромайдані приміщення незаконно зайняли колишні самообороніці та псевдорганізація “Територіальна громада Хмельницького”.

Влітку 2015-го завдяки судам озвучених “рейдерів” було виселено з приміщення у центрі Хмельницького. З того моменту там відкрилася громадська приймальна і фонд Лукашука.

Фото "Всім"

Фото “Всім”

“Обурена громада і я незадоволений. Але власник підприємства, що орендує, вирішив надавати гуманітарну допомогу. Я доручив юристам розібратися: якщо є порушення у цільовому використанні комунального майна, будемо реагувати”, – сказав у коментарі “Незалежному громадському порталі” виконувач обов’язків міського голови Костянтин Чернилевський.

Посадовець додав, що раніше пропонував “Явір-Інвест” обміняти це приміщення на інше в місті, оскільки приміщення на вул. Кам’янецька, 38 добре підходить для облаштування Центру з надання адміністративних послуг. Але орендар відкинув пропозиції влади.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. “Я незадоволений…” І тут Чернилевський як ніколи ясно відчув, наскільки тимчасово він виконує обов`язки міського голови. Таких “праймеріз” він від свого старшого партійного товариша не чекав…

  2. При чем здесь чья-то временность. На парня Чернилевского свалилась куча работы, молодец справляется, город живет, все работает. А вот товарищ Лукашук некрасиво поступает. Он унижает нас всех, считает, что нас можно купить. Это же оскорбление действием. Почему он этого не понимает. Ему нужна власть любой ценой? Для чего? Для нас горожан или для себя? Чьи деньги он тратит? Кому потом будет отрабатывать. Некрасиво все это.

  3. в раунде Чернилевский vs лукашук пока побеждает Чернилевский но……… лукашук динозавр политики и хоть старый но не совсем дурак… Чернилевскому нужны хорошие советники по таким технологиям ибо Лукашук и Ко-точнее те кто им руководит..ещё попьют кровушки у Костика

  4. У цьому пан Чернилевський правий . Потрібно вже давно покінчити з “гречкосієм” Лукашуком

  5. да это верно, но ” коллективный лукашук” так просто не сдаст позиций но ” настрать в кампот” изрядно сможет

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.