ТОП-НОВИН, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОҐАВИТИ

На Хмельниччині шукають претендентів на посади керівників місцевих прокуратур. Стартував конкурс на посади керівників місцевих прокуратур, їхніх перших заступників та заступників. Участь можуть взяти всі юристи з 5-річним досвідом роботи. Період прийому документів: 20 липня – 2 серпня 2015 року.

Всю детальну інформацію про порядок проведення чотирирівневого конкурсу, повний перелік необхідних документів та адреси центрів прийому документів можна знайти у відповідному розділі на офіційному сайті Генеральної прокуратури України.

Під егідою ЄС на Хмельниччині можуть запустити системні проекти “Безпечне місто”, “Безпечна область”. Це стало відомо під час зустрічі фахівців відділу регіонального співробітництва Консультативної Місії ЄС з керівництвом Хмельницької ОДА. Наразі вивчається можливість упровадження на території області системних проектів “Безпечне місто”, “Безпечна область”.

Їхня реалізація дозволить посилити безпеку населення, дорожнього руху, захист стратегічних об’єктів, проведення масових заходів, упередження надзвичайних ситуацій тощо. Загалом, представники Консультативної Місії ЄС визнали Хмельниччину готовою до реформ.

У Хмельницькому відкриється аквапарк. До кінця літа у Хмельницькому відкриється аквапарк «7 ОКЕАН», який розташований на вулиці Тернопільській. Гордістю аквапарку є 9 водних гірок з новітніми звуковими і світловими технологіями, серед яких Аnaconda, Cebula, Multislide, Kamikadze та інші.

Загиблій під стінами хмельницької СБУ жінці присвоять звання «почесного громадянина». Звання почесного громадянина Хмельницького посмертно планують присвоїти 72-річній Людмилі Шеремет. Активна учасниця Революції гідності загинула 19 лютого 2014 року під час трагічних подій під стінами хмельницького СБУ. Людилі Шеремет посмертно присвоєно звання герой України. На будинку в якому вона жила встановлено меморіальну дошку.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.