Хмельницька єпархія УПЦ КП ініціює курси капеланів для служіння у війську

У Хмельницькому єпархіальному управлінні УПЦ КП відбулися збори благочинних єпархії. Високопреосвященний Митрополит Антоній (Махота) ознайомив отців-благочинних з рішенням Священного Синоду від 8 липня 2015 р. щодо впровадження капеланства у війську та запросив їх обговорити майбутню мобілізацію священиків.

Про це повідомляє сайт єпархії.

Усі присутні одностайно підтримали рішення Священного Синоду Церкви про організацію капеланського служіння в війську, зокрема, і в зоні АТО, особливо наголошуючи на його необхідності. Адже священики і вірні Хмельницької єпархії від початку військових дій на Сході України беруть активну участь у волонтерської  та військово-пастирської діяльності.

Однак, у процесі обговорення капеланського служіння, були підняти деякі технічні, організаційні та матеріальні питання, пов’язані з присутністю священика в військах, а також функціонування єпархії в умовах мобілізації священиків.

“Залишається не вирішеною і система утримання родин священиків, які зголосяться або будуть мобілізовані єпархією. Особливо у випадку його хвороби, поранення або загибелі в зоні АТО. Тому збори доручили правлячому архієрею єпархії, Високопреосвященному Владиці Антонію, звернутись із відповідним питанням до державних структур та Священного Синоду УПЦ КП”, – йдеться у повідомленні.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.