Хмельницькі міліціонери на ротацію повернулись із Сіверська та Добропілля

Сьогодні у рамках чергової ротації додому повернувся зведений загін хмельницьких правоохоронців у складі 62 чоловік. Впродовж місяця міліціонери забезпечували громадський спокій у Сіверську та Добропіллі Донецької області.

Командир зведеного загону полковник Ігор Лисий зазначив, що, не зважаючи на важкі умови, в яких міліціянтам доводилось нести службу, весь особовий склад сумлінно виконав поставлені задачі.

“Іноді умови перебування там були дуже складними. Доводилось цілодобово нести службу і ніхто не зважав на особистий час. Перебуваючи там, розумієш ціну стабільності, миру, спокою. Хотілось би, щоб на території всієї України запанував мир”, – зазначив він.

Фото Афіни Черкезової, НГП

Фото Афіни Черкезової, НГП

Фото Афіни Черкезової, НГП

Фото Афіни Черкезової, НГП

Усі працівники зведеного загону нагороджені подяками начальника Артемівського міського відділу міліції, що в Донецькій області. Згідно з наказом начальника УМВС в Хмельницькій області Миколи Семенишина, також всі міліціонери отримали премію та тижневу відпустку.

Також міліціонери окремо відзначили моральну підтримку зі сторони місцевих жителів. За словами начальника сектору кримінальної міліції у справах дітей УМВС в Хмельницькій області Сергія Цимбалюка, людей, які готові підтримати українських міліціонерів у Сіверську не багато, але вони є.

“Вони (мешканці – НГП) розповідали, що пережили важкі моменти в своєму житті. Декому з них доводилось під дулом автомата виконувати темні дії, до яких їх змушували. Але вони вистояли, дочекались коли територія була очищена і тепер з радістю зустрічають наших хлопців, які приїжджають на ротацію”, – розповів Сергій Цимбалюк.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.