Хочу в мери – на Мандзія працюють перевізники, телекамери і новостворена ГО

Ймовірний кандидат на посаду хмельницького міського голови, діючий депутат міськради Сергій Мандзій взяся за широку рекламу власної персони.

Фото "Є"

Фото “Є”

Тільки-но Верховна Рада в цілому ухвалила новий закон про вибори (при цьому, в Україні офіційно не оголошена виборча кампанія – НГП), як на хмельницьких маршрутних таксі замайоріли банери “Сергій Мандзій “Сильне місто”.

“Сильного містянина” рекламують перевізники, котрі працюють за маршрутами №27, 40, 41, 46 та інші. Власником цих маршрутів є місцеве ТОВ “Рембуд-транс”, засновником якого є Мандзій.

Фото НГП

Фото НГП

Фото з "Фейсбуку" Альони Берези

Фото з “Фейсбуку” Альони Берези

Тепер щодо бренда “Сильне місто”. За даними єдиного державного реєстру, громадську організацію “Сильне місто” 16 червня цього року заснували три особи: Сергій Мандзій, Юлія Стародуб, Катерина Сандєтова. Керівником зазначається пан Мандзій.

misto

Не брезгує політик і медійними послугами. На останній сесії міської ради 15 липня через це з ним трапився невеликий казус. В ході обговорення сесійних питань в перепалку з Мандзієм вступив його колега Андрій Олесь. Депутат зробив зауваження Мандзію, що той порушує регламент ведення пленарного засідання.

“Ми всі розмуємо, що ти йдеш у мери за рахунок нашого часу”, – дорікнув Олесь.

Під час сесії роботу Мандзія висвітлювали одразу дві телекамери.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

 1. Проти Мандзія наша “депутатська більшість” застосувала ту ж технологію затикання рота, як і проти депутатів Швеця і Бухала на тій сесії, коли наші “обранці” приймали антизаконне рішення про дозволи на забудову рекреаційних і паркових зон. Технологія вже відома: коли хтось виступає проти корпоративних інтересів бізнес-клубу “Хмельницька Батьківщина”, спочатку з місця починає перебивати відомий хам “депутат” Андрій Олесь і кричати один і той самий текст “Ви піаритеся! Всі знають, що всі телеканали вами куплені!” А інші “батьківщинівці” закрикують і затикають рота масовістю. При тому голова сесії “не помічає”, що депутати від “Батьківщини” влаштовують у сесійній залі справжнє хуліганство. І не дивно, що наша “міська рада” відмовляється від всіх пропозицій прямої трансляції засідань. Адже тоді б всі побачили справжні обличчя нашого “тимчасового уряду”.

  • Погоджуюсь, але на добро, добром відповідати краще, а ніж злом на зло…

  • Здравствуйте Лариса!
   Не смог не ответить, тем более, что Вы меня упомянули, да еще и оскорбили между делом)))
   Если Вы не знали до этого, то знайте, что мы в некотором смысле коллеги и поэтому я очень хорошо понимаю, что именно и для чего (а точнее для кого) Вы сейчас делаете…
   Видимо Вы очень сильно нуждаетесь в деньгах, если пошли уже на публичное оскорбление, но знаете Лариса, я себя уважаю и хотя с Вами лично не знаком, тем не менее (исключительно из соображений корпоративной симпатии к журналистской братии) не буду привлекать Вас к ответственности за эти слова. Я не требую и публичного извинения здесь же, пусть это останется на Ваше усмотрение, но очень Вас прошу впредь быть эмоционально сдержаннее в своих желаниях “отработать бабло Заказчика”. Меня действительно знает очень много людей в нашем городе и не думаю, что формулировка ” відомий хам “депутат” Андрій Олесь” найдет понимание в их сознании))
   Я не участвую в этих выборах ни с какой стороны и Ваши “стрелы” просто летят мимо. Всего Вам доброго)))

 2. Збіговисько покидьків! Забудьте ці прізвища під час наступних виборів!

 3. хм…. накинулись на одного Мандзія…зараз багато кого буде
  а він ще нічого такого не зробив, щоб його їсти…
  це гавкають ті хто працюють на іншого кадидата й все

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.