ТОП-НОВИН, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОҐАВИТИ

У Хмельницькому міліцейський велопатруль за зміну наїжджає до 70 км. Патрульні, які стежать за порядком у парку імені Чкмана, пересіли на велосипеди в кінці червня. Несення служби на велосипедах у перші ж дні показало чимало переваг перед пішим патрулем. Територія парку становить 140 гектарів, і раніше патрульним, щоб пройти маршрут лише в один бік, потрібно було, щонайменше, 30-40 хвили. Тепер на об‘їзд вони витрачають всього 5-7 хвилин, наїжджаючи за зміну 50-70 кілометрів.

Правий сектор згорнув безстроковий пікет під обласною міліцією. Лідер «Правого сектору Хмельниччини» Анатолій Медведчук  повідомив у своєму Facebook, що всі акції протесту у Хмельницькому вони згортають, в тому числі біля обласного МВС за наказом керівництва руху. У вівторок, 21 липня, вирушають у Київ на Великий З’їзд ВПР «Правий сектор”, де приймуть рішення про подальші дії.

На Хмельниччині буде створено Центр профосвіти. Служба зайнятості Хмельниччини не в змозі задовольнити потребу усіх шукачів роботи області. Центр профосвіти може стати рятівною соломинкою у цій ситуації.

Крім цього, в області гостро стоїть питання посилення ролі соціальних партнерів та служби зайнятості щодо реалізації активної політики зайнятості населення, удосконалення законодавчої бази, розширення напрямків співпраці з роботодавцями та соціальними партнерами, сприяння зайнятості вимушеним переселенцям та демобілізованим громадянам, в тому числі учасників АТО.

Подружжя із Шепетівки заробляє на власній сонячній електростанції. Сонячна електростанція дозволяє жителю Шепетівки Ігорю Сочинському не лише забезпечувати власне домогосподарство електроенергією, а й заробляти на продажу екокіловат державі. У лютому Сочинським вдалося запустити першу чергу сонячної електростанції, яка включає 44 панелі по 250 Вт.

Як результат, сьогодні Сочинські експлуатують «зелене» виробництво у 10 кіловат. Вироблену енергію віддають у загальну мережу, а собі беруть уже із загальної. Таким чином, подружжя забезпечує електроенергією власне домогосподарство і вп’ятеро більше продає державі.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.