Привокзальну площу у Хмельницькому капітально відремонтують на 2,29 млн гривень

У Хмельницькому зону відпочинку від вул. Проскурівської до  вул.Шевченка перед залізничним вокзалом планують капітально відремонтувати. На це з міського бюджету виділено 2 млн 290 тисяч гривень.

Наразі на Привокзальній площі вже прибрали кіоски та міні-ринок, який по документам був автомобільною стоянкою, та перестелили доріжки тротуарною плиткою.

За словами начальника управління житлово-комунального господарства Віктора Чапайди, зараз вже закінчується виготовлення проектно-кошторисної документації.

Згідно з проектом на ділянці перед вокзалом з’являться нові лавки, клубми та зовнішнє освітлення. Фонтан який вже багато років не працює також планують переоснастити: глибину зменшать до 70 сантиметрів, щоб він був безпечнішим. Окрім того заплановане обладнання підсвітки водограю.

“Також ми окремим проектом  розглядаємо можливість зведення великого павільйона для очікування пасажирів залізничного вокзалу. Проектанти окремо вишукують дизайнерські рішення, щоб це дійсно виглядало по-європейськи”, – зазначив Віктор Чапайда.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. М.В.Загородний в с.Вишнівчику проведе єврокаганці по вулицях.Зробить євробасейн біля розвалин цукрового заводу.Буде і євроканатна підвисна доріжка по маршруту Вишнівчик-Чемерівці.Хлібзавод і молокозавод в Чемерівцях відновить по-європейськи.Землі запасу і резерву верне селянам.Заживемо по-європейськи…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.